20V813001

Licences nr.: P-17349

Licences datums: 27.10.2028

Nodarbību grafiks

Uzdevums izglītības procesa rezultātā sagatavot veselu, fiziski, garīgi un emocionāli attīstītu personību, kura motivēta aktīvam, kustīgam dzīvesveidam un apzinās sportu kā vērtības nozīmi. Rosināt padziļinātu interesi par airēšanas slalomu.
Airēšanas slaloms ir nedaudz ekstrēms sporta veids uz ūdens – airēšanas sporta disciplīna, kurā sportistam kajakā vai kanoe laivā ir jāveic straujūdens trase, pareizā secībā pa vai pret straumi izbraucot trasē izvietotos vārtus.
Izglītības procesā tiks apgūti airēšanas slaloma tehnikas pamati, pilnveidotas jau iepriekš apgūtās kustību iemaņas, sacensību tiesāšanas, organizēšanas un patstāvīgas nodarbību vadīšanas iemaņas, kā arī iespēja pārstāvēt sporta skolu dažāda mēroga sacensībās.

Kontaktpersonas

Airēšanas slaloma trenere

Elīna Ēdola

"LSPA iegūts profesionālā bakalaura grāds „Sporta zinātnē” ar kvalifikācijām izglītības un sporta darba speciālists ar smaiļošanas un kanoe vecākā trenera un sporta skolotāja kvalifikāciju Mana darba pieredze, kas saistās ar trenera profesiju: Bērnu un jaunatnes sporta skola „Rīdzene” airēšanas slaloma trenere, Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas smaiļošanas un kanoe airēšanas trenere un šobrīd Ozolnieku Airēšanas kluba airēšanas trenere ,Ozolnieku Sporta skolas airēšanas slaloma trenere; Kā sportistei ir bijušas godalgotas vietas Latvijas un Baltijas čempionātos. "

Airēšanas slaloma treneris

Boriss Lonskis

LSPA iegūts profesionālā bakalaura grāds „Sporta zinātnē”. Mana darba pieredze saistās ar Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolu,kā kanoe airēšanas treneris un Ozolnieku Sporta skolā airēšana slaloma treneris. 2020.gadā kļuvu par Latvijas kanoe federācijas apstiprinātu Latvijas Nacionālās kategorijas tiesnesi smaiļošanā un kanoe. Augstākie sasniegumi kā sportistam: vairāku Eiropas un Pasaules junioru un U23 čempionātu dalībnieks, vairākkārtējs Latvijas junioru un U23 čempionātu uzvarētājs.

Airēšanas slaloma trenere

Daiga Dābola