Ozolnieku sporta skola
Ozolnieku sporta skolas dokumenti
Ozolnieku sporta skolas dokumenti

Ozolnieku Sporta Skolas vēsture

Ozolnieku Sporta skolā 152 izglītojamie!

Ozolnieku Sporta skolā pirmais mācību gads iesācies ražīgi – kopā pieteikušies 152 izglītojamie! Tas liecina, ka Ozolniekos dzīvosportiski cilvēki, kuri ir ieinteresēti, lai viņu bērni augtu stipri un veseli.Šobrīd populārākais sporta veids ir Florbols, kur nokomplektētas jau 3. mācību treniņu grupas, pulcējot 55 izglītojamos. Seko - Futbols ar divām grupām un 38 izglītojamajiem. Vēl godalgoto “trijniekā” ir ierindojusies sporta “karaliene” Vieglatlētika ar 33sportistiem. Neskatoties uz to, ka dažas grupasjau ir sasniegušas maksimālo skaitu ar izglītojamajiem – izglītojamo uzņemšana turpinās.

Aicinām vecākus iepazīties ar Ozolnieku Sporta skolas piedāvātajām profesionālās ievirzes izglītības programmām, lai atrastu savam bērnam piemērotāko sporta veidu kurā nodarboties, tādējādi uzlabojot savu veselību, kā arī veidot komandas garu. Nodarbības aktīvi notiek gan Ozolnieku Sporta centrā, gan Ozolnieku vidusskolā un sākoties rudens – ziemas periodam nodarbības galvenokārt būs iekštelpās un pamatā būs balstītas uz vispārējo fizisko sagatavotību.

Ozolnieku Sporta skolas komandu sporta veidi – Futbols un Florbols jau piedalījušies sacensībās un rezultāti iepriecina. Futbola kluba Jelgavas kausa 2018 izcīņā piedalījās divas Ozolnieku Sporta skolas komandas un kopumā no astoņām spēlēm gūtas piecas uzvaras. Savukārt, florbola komanda “FK Jenoti ” / Ozolnieku Sporta skola uzsāka dalību Latvijas 25. čempionātā U12 vecuma grupā. Viņiem bilance pirmajās sabraukuma spēlēs Liepājā – viena uzvara un viens zaudējums. Šie rezultāti liecina, ka sportam ir nākotne Ozolniekos un gaidīsim mūsu sportistu nākamos sasniegumus.

Ozolnieku Sporta skola