Fināls - LFF Zemgales reģiona telpu futbola čempionātam


Atpakaļ uz Aktuāli
No items found.

Fināls - LFF Zemgales reģiona telpu futbola čempionātam

Ozolnieku Sporta skolas komandas 2009.g.dz. futbolisti izcīnīja 2. vietu Zemgales reģiona telpu futbola attīstības grupas finālsacensībās Jelgavā.Ozolnieku Sporta skola - FK Auda 0-0, Ozolnieku Sporta skola - AFA Jelgava 2-0/Vārti: V. Markovs, R. Polītis/, Ozolnieku Sporta skola - Jūrmalas SS 1-0,/Vārti: R. Polītis/. Ozolnieku Sporta skola - Jelgavas BJSS 4-1,/Vārti: R.Polītis-3, A. Komašilovs/ Ozolnieku Sporta skola - Bauskas BJSS 2-1. /Vārti: S.Sinkevičs/; Pēc soda sitienam tika zaudēts FK Auda 2-3. /Vārti: S. Sinkevičs,R. Polītis/ .

Apsveicam jaunos sportistus un viņu treneri ar panākumiem!

Gaidām finālu 2010. gadā dzimušajiem sportistiem 31. martā Ozolnieku Sporta skolā – NĀC UN ATBALSTI!