OSS FK „Jenoti” aizvada LČ florbolā spēles Irlavā


Atpakaļ uz Aktuāli
No items found.

OSS FK „Jenoti” aizvada LČ florbolā spēles Irlavā

Šā gada 14.oktobrī Ozolnieku Sporta skolas izglītojamie, apvienojoties klubā FK „Jenoti”, piedalījās Latvijas čempionātā florbolā, U12 vecuma grupā, 2. sabraukumā Irlavā, kur bija jāaizvada trīs spēles - pret  „Irlava/Tukums”,  „Liepājas Kurši” un Ulbrokas FS „Masters” .

Pirmā spēle pret mājiniekiem „Irlava/Tukums” -  lai gan pēc turnīra tabulas potenciāli vājāks pretinieks- nedrīkstēja nenovērtēt pretinieku. Sākums, kā auksta duša - 0:2, tad "Jenoti" pamodās un nokārtoja spēles gala rezultātu - 9:2. Šajā spēlē debitēja arī FK „Jenoti” 2.vārtsargs- Emīls Reinis Rudzītis #99.

FK„Jenoti” rindās, pirmā spēle čempionātā Emīlam Akmenim #54, spēlē 3 vārti + 1 piespēle un spēlēs vērtīgākā spēlētāja statuss. Komandas līderim (Venevics #17) 4+ 3.

Otrā spēlē pret ļoti spēcīgajiem – „Liepājas Kurši”. Ļoti saspringtā spēlē rezultāts tika atklāts tikai pirmā perioda pašā izskaņā un ilgi bija ļoti līdzīgs. Tikai pašās spēles beigās izdevās salauzt "sīkstos kuršus". Rezultātā - ļoti disciplinētā spēlē, kur tikai pieļauta tikai viena kļūda, tablo vēstīja -4:1. Ļoti skaista, svarīga, turpmākai izaugsmei un ticībai sev nozīmīga uzvara. Labākais - Vīksna #17. Pēc spēles, sarunā, pārsteigumu neslēpa arī „Liepājas Kurši" treneris: „Kas jūs tādi? No kurienes jūs vispār esat? Pirmo gadu čempionātā?”

Trešā spēle pret turnīra tabulas līderiem – FS „Masters”. Rezultātā pasmags zaudējums, bet ar mazāku rezultāta starpību nekā konkurentiem. Pieredzei! Labākais - Lagzdiņš #10. 

Liels gandarījums par paveikto, kas atspoguļojas arī turnīra tabulā, ceturtā vieta - uzreiz aiz līderiem.

(http://www.floorball.lv/lv/2018/jaunatne/zu12/tabula#tabula1)

 

Nākamais sabraukums jau 28.oktobrī, Baložos. Kur jātiekas ar turnīra tabulas tiešajiem konkurentiem– „Rīgas Lauvas” un FBK „Baloži”.

Nāc, skaties un atbalsti!