Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, valstī tiek izsludināta ārkārtējā situācija no 12. marta līdz 14. aprīlim. Ozolnieku Sporta skolā, ārkārtējās situācijas laikā, tiek pārtraukti treniņi, sacensības sporta un interešu izglītības programmu ietvaros.

Pamatojums:

Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojums Nr. 103 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (pieejams šeit) ar 2020. gada 12. martu līdz 2020. gada 14. aprīlim visā valsts teritorijā ir izsludināta ārkārtējā situācija.

Ar minētā Ministru kabineta rīkojuma 4.4. apakšpunktu noteikts, ka ārkārtējās situācijas laikā tiek pārtraukts visu kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību process (treniņu,sacensību un mēģinājumu norise).

Ozolnieku Sporta skolas administrācija