Mērķis: Rosināt interesi par sportu ikdienā, lai nākotnē fiziskās kustības būtu ikdienas sastāvdaļa.
Uzdevumi: Nostiprināt veselību, attīstīt fiziskās īpašības ,veicināt pareizas stājas veidošanu, radīt motivāciju nodarboties ar sportu. Iepazīstināt ar cilvēka organisma uzbūvi un sistēmu funkcijām, sporta higiēnu, vispārīgiem patstāvīga treniņa principiem un traumu profilaksi.

Vieglatlētikas treneris

Andis Anškins

"Beidzis esmu LU veselības un sporta izglītības specialitātē. Ilgus gadus trenējies vieglatlētikā, starptautiskās klases sporta meistars šķēpa mešanā. Vairāk kā 10 gadu pieredze pedagoģiskajā un trenera darbā. Specializācija - vieglatlētikas treneris, bet strādāju arī kā fiziskās sagatavotības treneris dažādām Latvijas augstākajā divīzijā pārstāvētām sporta spēļu komandām. "

Vieglatlētikas treneris