Mērķis: Rosināt interesi par sportu ikdienā, lai nākotnē fiziskās kustības būtu ikdienas sastāvdaļa.
Uzdevumi: Nostiprināt veselību, attīstīt fiziskās īpašības ,veicināt pareizas stājas veidošanu, radīt motivāciju nodarboties ar sportu. Iepazīstināt ar cilvēka organisma uzbūvi un sistēmu funkcijām, sporta higiēnu, vispārīgiem patstāvīga treniņa principiem un traumu profilaksi.

Vieglatlētikas treneris

Vieglatlētikas treneris

Andis Anškins

"Beidzis esmu LU veselības un sporta izglītības specialitātē. Ilgus gadus trenējies vieglatlētikā, starptautiskās klases sporta meistars šķēpa mešanā. Vairāk kā 10 gadu pieredze pedagoģiskajā un trenera darbā. Specializācija - vieglatlētikas treneris, bet strādāju arī kā fiziskās sagatavotības treneris dažādām Latvijas augstākajā divīzijā pārstāvētām sporta spēļu komandām. "

Vieglatlētikas treneris

Vieglatlētikas treneris

Kārlis Trankalis

"Veselā miesā - vesels gars! Dzīves gaitas saistītas ar sportu, kā arī vairāk kā 5 gadus strādāju pedagoģijas nozarē. Specializējos vieglatlētikas un dažādu sporta veidu fiziskajā sagatavotībā. Pats esmu 10. kārtējs Latvijas čempions Lakrosā. Latvijas lakrosa izlases kandidāts. LSPA iegūts profesionālais bakalaura grāds sporta zinātnē ar kvalifikāciju lakrosa vecākais treneris un sporta skolātājs Pieredze trenera darbā līdz šim bijusi: Rīgas Jauno tehniķu centrā Lakrosa nodarbību vadītājs, Rīgas 4.speciālā internātpamatskola, speciālās izglītības sporta skolotājs, šobrīd Ozolnieku Sporta skolas vieglatlētikas treneris "