Ozolnieku novada skolu sacensības futbolā

Jauna tradīcija jaunajā mācību gadā - sacensības tikai novada ietvaros dažādos sporta veidos Ozolnieku novada skolām.
Pirmās sacensības - 2018. gada 9. oktobrī Ozolnieku Sporta centra stadionā, kur notika Ozolnieku novada skolu čempionāts Futbolā. Šoreiz 7 komandu sportisti sacentās divās grupās "B" un "D", kur "B" grupā piedalījās Teteles pamatskola, Ozolnieku vidusskola un Garozas pamatskola. Uzvaru grupā svinēja sporta skolotāja Jura Jevsina Garozas pamatskolas komanda ar vienādu rezultātu 2:1, otrajā vietā ierindojās Teteles pamatskola, kas savstarpējā cīņā svinēja uzvaru pār Ozolnieku vidusskolu ar rezultātu 2:1.
"D" grupā, papildus jau pieminētajām skolu komandām, klāt nāca Salgales pamatskolas jaunie futbolisti. Šajā grupā uzvaru svinēja sporta skolotāja Rimanta Štopa vadītā Teteles pamatskola, kas uzvarēja trīs spēlēs, otrajā vietā ierindojās Rasmas Skruļas vadītā Ozolnieku vidusskolas komanda un trešajā vietā Raivja Dupliska vadītā komanda no Salgales pamatskolas.
Jau pēc nedēļas Ozolnieku novada skolu sporta sacensības Futbolā turpināja "C" grupas skolu izglītojamie. Šoreiz revanšējās skolotāju Rasmas Skruļas un Marinas Cīrules Ozolnieku vidusskolas jaunie futbolisti, izcīnot zelta medaļas ar lielu iesisto vārtu pārākumu. Sudraba medaļas - Garozas pamatskolas komandai, skolotājs Juris Jevsins, bronzas medaļas Teteles pamatskolai, skolotājs Rimants Štopis.
Apsveicam sportistus!

Ozolnieku vidusskolas sporta skolotāja Rasma Skruļa