vieglatlētika

Vieglatlētika Ozolnieku Sporta Skolā

Vieglatlētika ir sporta veidu pamatu pamats, kas nepieciešams praktiski visiem sporta veidiem. Vieglatlētikā ir daudz un dažādu disciplīnu, bet bērniem būtu ieteicams sākotnēji apgūt vieglatlētikas pamatprasmes, kas ietver vispārīgo fizisko sagatavotību. Visa sākums un pamats ir ātrums, spēks, izturība, veiklība (koordinācija) un lokanība. Apgūstot šīs pamatprasmes un nostiprinot muskulatūru, būs vieglāk startēt arī jebkurā citā sporta veidā. Ja vecāki ar bērniem ir nolēmuši sākt sportot, tad viss ieteicamākais būtu sākt ar vieglatlētiku. Katrs var pārbaudīt savu varēšanu dažādās vieglatlētikas disciplīnās, lai nākotnē varētu izvēlēties sev piemērotāko. Vieglatlētikas labā puse ir tā, kad trenēties var ikviens, jo zinām, ka katrs mēs esam atšķirīgs un vieglatlētikā ir daudz un dažādas disciplīnas, kur var sevi pierādīt ikviens. Kā arī ir iespēja iegūt jaunus draugus un labāk iepazīt sevi, sastopoties treniņa procesā ar šķēršļiem, grūtībām un dažādiem uzdevumiem. 

Grupa
Gads
Treneris
MT-1
2009-2012
Kārlis Trankalis
MT-2
2008-2011
Kārlis Trankalis
MT-2
2008-2001
Andis Anškins
VFS
.
Andis Anškins, Kārlis Trankalis

Vieglatlētikas treneris

Treneris Kārlis Trankalis

Veselā miesā - vesels gars!
Dzīves gaitas saistītas ar sportu, kā arī vairāk kā 5 gadus strādā pedagoģijas nozarē. Specializējies vieglatlētikas un dažādu sporta veidu fiziskajā sagatavotībā. 10. kārtējs Latvijas čempions Lakrosā. Latvijas lakrosa izlases kandidāts.

+371 20084087
karlis.trankalis@ozolnieki.lv

Vieglatlētikas treneris

Treneris Andis Anškins

Vairāk kā 10 gadu pieredze pedagoģiskajā un sporta trenera darbā. Specializācija vieglatlētika un dažādu sporta veidu fiziskā sagatavotība. 15 gadus profesionāli trenējies vieglatlētikā, daudzu Latvijas čempionātu medaļnieks, starptautiskās klases sporta meistars šķēpa mešanā.

+371 29443708
andisanskins@inbox.lv