Volejbols

Volejbols Ozolnieku Sporta Skolā

Volejbols ir ļoti emocionāls sporta veids. Augstais spēles temps, spēļu ilgums, sacensību spriedze, gatavība atbildes darbībai laika deficītā, katra paņēmiena rezultativitāte un lielā atbildība par katru darbību, turklāt liela daudzuma skaļi reaģējošu skatītāju klātbūtne rada dažādas emocijas – gan pozitīvas, gan negatīvas. Volejbolista emocionālais un fiziskais stāvoklis nemitīgi mainās spēles gaitā un nereti sasniedz afekta stāvokli vai pilnīgu apātiju. Volejbolistam jābūt ar ļoti noturīgu morāli. No komandām ar līdzīgu tehnisko meistarību uzvar tā, kuras spēlētāji uzrāda lielāku cīņas sparu.Volejbols ir kolektīva spēle, un panākumi gūstami tikai kopējā spēlē.

Volejbola trenere

Trenere Marina Cīrule

Ozolnieku vidusskolas sporta skolotājas un treneres Marinas Cīrules vadībā vairāk nekā 200 skolas audzēkņu aktīvi darbojās sportā un izcīna godalgotas vietas Ozolnieku novada un Latvijas mēroga sacensībās. Vairākus gadus pēc kārtas skolotājas vadībā izcīnīta 1. vieta Jelgavas novada un Ozolnieku novada skolēnu sporta spēļu kopvērtējumā un gūtas uzvaras Latvijas skolu komandu sacensībās volejbolā. Pabeidzu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, iegūstot sporta speciālista un trenera izglītību. Šobrīd strādāju  par sporta skolotāju un treneri. Vienmēr sākums ir grūts, bet apgūstot prasmes, pirmos soļus volejbola spēlē , šī spēle aizrauj. Man ir patīkami, ka vēlāk , beidzot skolu, vai aizejot mācīties citās mācību iestādēs, kolēni pateicas par audzināšanu sportā, saka, ka viņiem pietrūkst sporta nodarbību .Galvenais, lai esam saprotoši un iejūtīgi pret mūsu līdzcilvēkiem, it īpaši pret bērniem un jauniešiem. Mācīsimies novērtēt savu dzimto vietu un skaisto dabu. Lai novadniekiem izdodas piepildīt savus mērķus un veicināt bērnus nodarboties ar volejbolu, vai kādu citu sporta veidu.

marina.cirule@ozolniekuvsk.lv