30.06.2022.

Pēdējās 2 nedēļas nogalēs Ozolnieku sporta skolas airēsanas slaloma audzēkņi ir veiksmīgi aizvadījuši Nordic Cup 2022 4 posmus, kuros piedalījās Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas jaunie sportisti.
Pirmie divi posmi norisinajās Valmierā 18. – 19. jūnijā. Pēc spēcīga lietus, Gauja bija parūpējusies par sezonai neraksturīgi augstu un spēcīgu ūdeni. Šajos sarežģītajos apstākļos dienu pirms oficiālajiem startiem notika sprinta sacensības, kurās sportisti cīnījās neierasti īsā un ātrā distancē, kuru kanoists Leonards Pāvilsons pieveica 34.45 sekundēs un, papildus nopelnot vienu soda punktu, izcīnīja 3. vietu MC1 Open kategorijā.
Turpmākajās sacensību dienās medaļas izcīnīja Jasmīne Petra Puriņa – 3. vieta WK1 U14 grupā un Leonards Pāvilsons 1. posmā 1.vieta MC1 U16 grupā un 2. posmā 2. vieta tajā pašā vecuma grupā, kā arī 1. vieta komandbraucienā, startējot kopā ar igaunijas airētājiem.
Jāņu dienas rītā Ozolnieku airētāji devās uz Nordic Cup 3. un 4. posmu, kas norisinajās Igaunijas pilsētā Sindi 25. – 26. jūnijā, 1. dienā sudraba medaļu izcīnīja Jasmīne Petra Puriņa WK1 U14 un pie bronzas medaļas tika Linards Laidiņš MK1 U16. 2. dienā Jasmīnei izdevās vēlreiz izcīnīt 2. vietu grupā, bet Linardam pietrūka 0,2 sek, lai atkal kāptu uz pjedestāla 3. vietas paaugstinājuma.
Komandu braucienā Jasmīnei, startējot ar Igaunijas un Zviedrijas sportistēm, izdevās tikt pie bronzas medaļas. Puišu komandai – Laurim Lukšam, Linardam Laidiņam un Artūram Tamisāram izcīnīta 4. vieta.

Galerija