Treneri

Anna Pūce

Vieglatlētikas treneris

Andis Anškins

Grupas: SSG, MT-2, MT-5(1)

"Beidzis esmu LU veselības un sporta izglītības specialitātē. Ilgus gadus trenējies vieglatlētikā, starptautiskās klases sporta meistars šķēpa mešanā. Vairāk kā 10 gadu pieredze pedagoģiskajā un trenera darbā. Specializācija - vieglatlētikas treneris, bet strādāju arī kā fiziskās sagatavotības treneris dažādām Latvijas augstākajā divīzijā pārstāvētām sporta spēļu komandām. "

Airēšanas slaloma trenere

Elīna Ēdola

"LSPA iegūts profesionālā bakalaura grāds „Sporta zinātnē” ar kvalifikācijām izglītības un sporta darba speciālists ar smaiļošanas un kanoe vecākā trenera un sporta skolotāja kvalifikāciju Mana darba pieredze, kas saistās ar trenera profesiju: Bērnu un jaunatnes sporta skola „Rīdzene” airēšanas slaloma trenere, Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas smaiļošanas un kanoe airēšanas trenere un šobrīd Ozolnieku Airēšanas kluba airēšanas trenere ,Ozolnieku Sporta skolas airēšanas slaloma trenere; Kā sportistei ir bijušas godalgotas vietas Latvijas un Baltijas čempionātos. "

Airēšanas slaloma treneris

Boriss Lonskis

LSPA iegūts profesionālā bakalaura grāds „Sporta zinātnē”. Mana darba pieredze saistās ar Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolu,kā kanoe airēšanas treneris un Ozolnieku Sporta skolā airēšana slaloma treneris. 2020.gadā kļuvu par Latvijas kanoe federācijas apstiprinātu Latvijas Nacionālās kategorijas tiesnesi smaiļošanā un kanoe. Augstākie sasniegumi kā sportistam: vairāku Eiropas un Pasaules junioru un U23 čempionātu dalībnieks, vairākkārtējs Latvijas junioru un U23 čempionātu uzvarētājs.

Airēšanas slaloma treneris

Mārcis Laidiņš

Airēšanas slaloma trenere

Daiga Dābola

Grupas: MT-2, MT-5, MT-6

Edgars Janovičs

Nodarbojos ar šo sporta veidu 10 gadus. Pieredze gan Latvijas līmeņa turnīros, gan starptautiskajos turnīros. Spēju sniegt iegūtās zināšanas un radīt interesi par un ap šo sporta veidu.

Daumants Lagzdiņš

Kristens Rubenis

Volejbola treneris

Lauris Svars

Grupas: MT-1 , MT-4 meitenes, MT-4 zēni

Volejbola gaitas aizsākās 1. klasē un tā nu jau 21 gadu trenējos un spēlēju volejbolu. Esmu spēlējis Latvijas nacionālajā līgā, kur ir izcīnītas gan zelta, gan bronzas medaļas. Vairākus gadus pārstāvējis LLU vīriešu volejbola izlasi, kur arī ir izcīnīti augstvērtīgi panākumi. Esmu beidzis LSFP kursus, kur ieguvu “C” kategoriju specialitātē volejbola treneris. Spēju sniegt iegūtās zināšanas jauniešiem un bērniem, lai būtu interese par volejbolu un par sportu kopumā.

Volejbola trenere

Marina Cīrule

"Esmu Ozolnieku vidusskolas sporta skolotāja un volejbola trenere. Manā vadībā vairāk nekā 200 skolas audzēkņu aktīvi darbojās sportā un izcīna godalgotas vietas Ozolnieku novada un Latvijas mēroga sacensībās. Pabeidzu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, iegūstot sporta speciālista un trenera izglītību. Vienmēr sākums ir grūts, bet apgūstot prasmes, pirmos soļus volejbola spēlē , šī spēle aizrauj. Mācīsimies novērtēt savu dzimto vietu un skaisto dabu. Lai novadniekiem izdodas piepildīt savus mērķus un veicināt bērnus nodarboties ar volejbolu, vai kādu citu sporta veidu."

Futbola treneris

Andris Deklavs

Grupas: SSG, MT-2, MT-3(1)

Futbola treneris