Treneri

Vieglatlētikas treneris

Andis Anškins

"Beidzis esmu LU veselības un sporta izglītības specialitātē. Ilgus gadus trenējies vieglatlētikā, starptautiskās klases sporta meistars šķēpa mešanā. Vairāk kā 10 gadu pieredze pedagoģiskajā un trenera darbā. Specializācija - vieglatlētikas treneris, bet strādāju arī kā fiziskās sagatavotības treneris dažādām Latvijas augstākajā divīzijā pārstāvētām sporta spēļu komandām. "

Airēšanas slaloma treneris

Boriss Lonskis

LSPA iegūts profesionālā bakalaura grāds „Sporta zinātnē”. Mana darba pieredze saistās ar Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolu,kā kanoe airēšanas treneris un Ozolnieku Sporta skolā airēšana slaloma treneris.. 2020.gadā kļuvu par Latvijas kanoe federācijas apstiprinātu Latvijas Nacionālās kategorijas tiesnesi smaiļošanā un kanoe. Augstākie sasniegumi kā sportistam: vairāku Eiropas un Pasaules junioru un U23 čempionātu dalībnieks, vairākkārtējs Latvijas junioru un U23 čempionātu uzvarētājs.

Florbola treneris

Edgars Janovičs

Nodarbojos ar šo sporta veidu 10 gadus. Pieredze gan Latvijas līmeņa turnīros, gan starptautiskajos turnīros. Spēju sniegt iegūtās zināšanas un radīt interesi par un ap šo sporta veidu.

Airēšanas slaloma trenere

Elīna Ēdola

"LSPA iegūts profesionālā bakalaura grāds „Sporta zinātnē” ar kvalifikācijām izglītības un sporta darba speciālists ar smaiļošanas un kanoe vecākā trenera un sporta skolotāja kvalifikāciju Mana darba pieredze, kas saistās ar trenera profesiju: Bērnu un jaunatnes sporta skola „Rīdzene” airēšanas slaloma trenere, Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas smaiļošanas un kanoe airēšanas trenere un šobrīd Ozolnieku Airēšanas kluba airēšanas trenere ,Ozolnieku Sporta skolas airēšanas slaloma trenere; Kā sportistei ir bijušas godalgotas vietas Latvijas un Baltijas čempionātos. "

Jānis Vuguls

Esmu uzaudzis un dzīves lielāko daļu pavadījis Ozolnieku novadā, skolas laikā aktīvi sportojot (futbols, garo distanču skriešana). Kopš 2009.gada mana pamata darba vieta ir Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava” un kopš tā laika paralēli nodarbojos arī ar sporta spēļu komentēšanu (futbols, hokejs) Tv6 un TvPlay sports kanālos. Esmu ieguvis dabaszinātņu maģistra grādu vides zinātnē un šobrīd turpinu darbu pie doktora disertācijas mežzinātnē. Piecus gadus esmu strādājis FK Jelgava direktora amatā, šajā laikā palīdzot klubam izcīnīt 3 Latvijas Kausus un sekmīgi startēt Eiropas Līgā. Par darbu ar jaunajiem futbolistiem esmu domājis jau ilgāku laiku un esmu ļoti priecīgs par piedāvājumu to darīt Ozolnieku sporta skolā.

Vieglatlētikas treneris

Kārlis Trankalis

"Veselā miesā - vesels gars! Dzīves gaitas saistītas ar sportu, kā arī vairāk kā 5 gadus strādāju pedagoģijas nozarē. Specializējos vieglatlētikas un dažādu sporta veidu fiziskajā sagatavotībā. Pats esmu 10. kārtējs Latvijas čempions Lakrosā. Latvijas lakrosa izlases kandidāts. LSPA iegūts profesionālais bakalaura grāds sporta zinātnē ar kvalifikāciju lakrosa vecākais treneris un sporta skolātājs Pieredze trenera darbā līdz šim bijusi: Rīgas Jauno tehniķu centrā Lakrosa nodarbību vadītājs, Rīgas 4.speciālā internātpamatskola, speciālās izglītības sporta skolotājs, šobrīd Ozolnieku Sporta skolas vieglatlētikas treneris "

Volejbola treneris

Lauris Svars

Volejbola gaitas aizsākās 1. klasē un tā nu jau 21 gadu trenējos un spēlēju volejbolu. Esmu spēlējis Latvijas nacionālajā līgā, kur ir izcīnītas gan zelta, gan bronzas medaļas. Vairākus gadus pārstāvējis LLU vīriešu volejbola izlasi, kur arī ir izcīnīti augstvērtīgi panākumi. Esmu beidzis LSFP kursus, kur ieguvu “C” kategoriju specialitātē volejbola treneris. Spēju sniegt iegūtās zināšanas jauniešiem un bērniem, lai būtu interese par volejbolu un par sportu kopumā.

Airēšanas slaloma treneris

Mārcis Laidiņš

"Izglītība iegūta Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmijā. Mana darba pieredze, kas saistās ar trenera profesiju: BJSS Rīdzene, Süstaslaalomi klubi Pirita, Ozolnieku airēšanas klubs un šobrīd Ozolnieku Sporta skola. Pats esmu bijis airākkārtējs Latvijas un Baltijas čempions airēšanas slalomā "

Volejbola trenere

Marina Cīrule

"Esmu Ozolnieku vidusskolas sporta skolotāja un volejbola trenere. Manā vadībā vairāk nekā 200 skolas audzēkņu aktīvi darbojās sportā un izcīna godalgotas vietas Ozolnieku novada un Latvijas mēroga sacensībās. Pabeidzu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, iegūstot sporta speciālista un trenera izglītību. Vienmēr sākums ir grūts, bet apgūstot prasmes, pirmos soļus volejbola spēlē , šī spēle aizrauj. Mācīsimies novērtēt savu dzimto vietu un skaisto dabu. Lai novadniekiem izdodas piepildīt savus mērķus un veicināt bērnus nodarboties ar volejbolu, vai kādu citu sporta veidu."

Rimants Štopis

Izglītība iegūta LSPA ar kvalifikācijām izglītības un sporta darba speciālists un futbola treneris. Darba pieredze, vairāk kā 40 gadi saistīti ar sportu, kā sporta speciālistam un trenerim. Kā spēlētājs esmu spēlējis komandās Jelgavas “RAF” , Brocēnu “STARTS” , FK “Ozolnieki”, kur ar 2.līgas komandu izcīnīti daudzkārtēji Zemgales reģiona čempionu titulu. Kā treneris varu lepoties ar sasniegtu Latvijas finālu 1997.gadā. un Latvijas finālu telpu futbolā ar 2010.gadā dzimušajiem zēniem.

Igors Balandins

Florbola treneris