30.05.2023.

Pagājušajā nedēļas nogalē, 26.maijs – 28.maijs, Igaunijas pilsētā Sindi netālu no Pērnavas norisinājās starptautisko sacensību Nordic Cup pirmie divi posmi, kur veiksmīgi piedalījās arī Ozolnieku Sporta Skolas audzēkņi.
Individuālajā disciplīnā spēcīgākais bija komandas jaunākais dalībnieks Justs Līcītis, kurš abas dienas palika nepārspēts savā U12 vecuma grupā. Svētdien Justam blakus uz pjedestāla trešā pakāpiena pievienojās arī Marko Cers.
🥇🥇 Justs Līcītis MK1 U12
🥉      Marko Cers MK1 U12
Svētdien notikušajās komandu disciplīnās Jasmīnei Petrai Puriņai 2. vieta kopā ar Valmieras jaunietēm Diniju Ozolu un Ievu Kristīni Gebrūnu un Ozolnieku vīru komandai Linardam Laidiņam, Leonardam Pāvilsonam un Ozolnieku airēšanas kluba trenerim Mārcim Laidiņam 3. vieta.
🥈 Jasmīne Petra Puriņa, Dinija Ozola, Ieva Kristīne Gebrūna 3xWK1 Open
🥉 Linards Laidiņš, Leonards Pāvilsons, Mārcis Laidiņš 3XMK1 Open
Nākošie divi Nordic Cup posmi jau šajā nedēļas nogalē Valmierā.