Piektdienas, 6. septembra, vakarā Ozolniekos pie slēpošanas kalna bija pulcējušās novada jauno sportistu ģimenes.Šeit azartiskā gaisotnē norisinājās Ozolnieku Sporta skolas mācību gada atklāšanas svētki, kur piedalījās vairāk nekā 250 dalībnieki gan sportisti, gan viņu kvēlākie atbalstītāji – vecāki. Daļa no sportistiem tikai šogad uzsāks trenēties kādā no sporta veidiem, bet otra daļa turpinās savu izaugsmes ceļu sportā un veselīga dzīvesveida praktizēšanā.
             Jaunais mācību gads Sporta skolā tika atklāts ar orientēšanās sacensībām, kur kontrolpunkti tika meklēti 5km garā trasē pa Ozolnieku tuvējo teritoriju. Bija aizraujoši sekot 50 komandu sīvajai konkurences cīņai par sacensību saldajām balvām un Atzinības rakstiem. Šoreiz ātrākie un mērķtiecīgākie izrādījās jaunie florbolisti, kuri paņēma visu goda pjedestālu!
              Savukārt, brašā Ozolnieku airēšanas brigāde Sporta Skolas orientēšanās sacensībās visus pārspēja ar kuplo dalībnieku skaitu. Sacensībās viņi piedalījās ar septiņām komandām.
              Pasākumā tika sveikti aktīvākie aizvadītā mācību gada sportisti un pateicību saņēma arī viņu treneri:

1. Futbols SSG

10. Karatē

Igors Fomenko

Radions Seljanins

Ozolnieku Sporta skolas direktors Kārlis Kalniņš apsveica gan izglītojamos, gan savu treneru un palīgu komandu ar jauna kopīga darba cēliena sākumu.
                  Direktors iepazīstināja ar šī gada jaunumiem – interešu izglītības iespējām Sporta skolā. Jau no 1. septembra pirmdienās, trešdienās un piektdienās jauniešiem vecumā no 12 -18 gadiem ir iespēja labāk apgūt pludmales volejbolu, bet no 1. oktobra aizsāksies arī treniņi karatē Sergeja Fomenko vadībā un boksa nodarbības, ko vadīs treneris Aleksandrs Knohs.
                   Aktīvi izkustējušās, izbaudot pikniku un draudzību, novada ģimenes ar bērniem atzīst, ka šis ir lielisks pasākums un kopā būšana. Paldies organizatoriem, dalībniekiem, pasākuma atbalstītājiem un līdzjutējiem par ieguldīto laiku un rūpēm.

Solvita Cukere