22.06.2022.

2021./2022.gada sezonā Ozolnieku sporta skolas florbolisti treneru, Teda Teodora Murņikova un Edgara Janoviča, vadībā piedalījās četrās jauniešu vecuma grupās un 9 spēlētāji startēja arī pieaugušo vīriešu 2. līgā. Startējām u9, u11, u13 un u15 jauniešu grupās Latvijas čempionātā.

Teicamu pieredzi un labu florbolu demonstrēja jaunākie florbolisti u9 un u11 vecuma grupās – tika izcīnītas skaistas uzvaras, un tika piedzīvoti pamācoši zaudējumi, bet kopsavilkumā gads ar skatu nākotnē un svarīgu sagatavošanās darbu starpsezonas posmā.

U13 jaunieši izcīnīja bronzas medaļas B divīzijā, bet tas ir tikai atspēriena punkts un motivācija augstākiem mērķiem nākamajā gadā startējot A divīzijā.

U15 jaunieši īsti ieskrējās tikai sezonas beigās, kad tika izcīnītas uzvaras pret Top 4 komandām, un līdzvērtīgas cīņas zaudējumos.

Vislielākais pārbaudījums bija sagatavot jauniešus sezonai pēc pandēmijas, un to arī parādīja rezultāti visās vecuma grupās, jo tālāk bija aizvadīta sezona, jo labāki rezultāti. Tas viss vieš pozitīvas noskaņas treniņos sezonas starpposmā un cītīgi darbojoties neizpaliks arī vēl augstāki sasniegumi.

Pieaugušo sezonā u15 jaunieši aizvadīja lielisku sezonu, uzkrāja pieredzi esot laukumā ar augsta līmeņa spēlētājiem un sezonas noslēgumā izcīnīja sudraba medaļas. Turpinām trenēties un pilnveidot prasmes šajā sporta veidā, neaizmirstot par pārējām dzīves vērtībām disciplinējot un veidojot veselīga dzīvesveida ieradumus.

Galerija