01.07.2021.

Bezmaksas vispārējā fiziskā sagatavošana bērniem profesionālu treneru vadībā

 

          Biedrība “KSMR Fitness” darbojas kopš 2014. gada vasaras, kad tika organizēts pirmais brīvdabas treniņš. Treniņu specializācija ir vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi, kuros attīstīta dažādas fiziskās īpašības un veselība. Treniņi ir paredzēti gan vīriešiem, gan sievietēm, gan arī jauniešiem un bērniem neatkarīgi no esošās fiziskās sagatavotības. Treniņos ir individuāla pieeja katram dalībniekam, līdz ar to tiek piemeklēta atbilstošākā slodze šī brīža fiziskai sagatavotībai.

           Pašlaik vadam treniņus jau 13 pilsētās vai apdzīvotās vietās (Rīga, Piņķi, Ķekava, Carnikava, Kalngale,Garkalne, Saulkrasti, Ropaži, Salaspils, Ogre, Iecava, Mārupe, Ikšķile).Regulāri piedalāmies arī pašvaldības un ESF fondu projektos par veselības veicināšanu un fiziskajām aktivitātēm. 2018.gadā esam vadījuši šādus projektus Iecavā, Kalngalē, Carnikavā un Garkalnē. Par savām nodarbībām un treneru ieguldīto darbu esam saņēmuši pozitīvas atsauksmes un bieži vien, projektam beidzoties, dalībnieki turpina arī apmeklēt mūsu treniņus. 2018.gadā arī esam noslēguši līgumu ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem par vispārējās fiziskās sagatavotības treniņu nodrošināšanu apmācāmajiem karavīriem sešu mēnešu periodā.

           Ropažu novadā nodarbības vadam kopš 2018. gada rudens, treniņi notiek divreiz nedēļā, novada iedzīvotāji ir apmierināti ar treniņu kvalitāti un savu fizisko spēju uzlabojumu.      

           Treneri, kas nodrošina biedrības treniņus, ir atbilstoši kvalificēti (augstākā izglītība sporta zinātnē vai „C” kategorijas sporta speciālista sertifikāts vai fizioterapeita kvalifikācija).Visiem treneriem ir vairāku gadu pieredze treniņu vadīšanā.