01.07.2021.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas sacensībās “Ziemassvētku balva vieglatlētikā 2018” uzsāka Ozolnieku Sporta skolas vieglatlētikas grupas meitenes. Sporta skolu pirmajās sacensībās vieglatlētikā pārstāvēja Madara Rasa Jureviča, Līva Ķirse un Beāte Kancāne. Sacensībās piedalījās 2006. – 2009. gadā dzimušie sportisti un sportistes. Programmā bija 50m skrējiens, tāllēkšana, augstlēkšana un pildbumbas mešana. Ozolnieku Sporta skolas sportistes piedalījās 50m skrējienā. Pirmajā skrējienā, D grupā Rasa noskrēja kā otrā ar laiku 8.42. Tālāk skrējieni turpinājās C vecuma grupai. Līva pirmajā skrējienā noskrēja kā trešā ar laiku 8.77, arī Beāte savā skrējienā kā trešā ar laiku 7.75. Tālāk turpinājās fināla skrējieni, kur iekļuva 4 labākie skrējēji savā vecuma grupā.

Ozolnieku Sporta skola