01.07.2021.

Neskatotiesuz pulksteņa rādītāju griešanu naktī uz šo svētdienu, Ozolnieku Sporta skolā bija ieradušās četras jauno futbolistu komandas (2010. g.dz.)  – AFA Olaine, FK Tukums 2000/TSS, Jūrmala SSun laukuma saimnieki – Ozolnieku Sporta skola.  Pirmajā spēlē mūsu komanda svinēja uzvaru ar 2:0 pār AFA Olaine. Diemžēl nākamajā spēlē atrodoties vadībā ar 1:0 neizdevās pārsvaru noturēt un nācās atzīt Jūrmalas SS pārākumu ar 2:1. Pēdējā izšķirošajā spēlē par otro vietu mūsu jaunie futbolisti spēja saņemties un svinēt uzvaru ar 4:1 pār Tukuma komandu.Līdz ar to Ozolnieku Sporta skolas komanda LFF Zemgales reģiona telpu futbola čempionāta finālā izcīnīja sudraba godalgas.

Apsveicam jaunos sportistus un treneri ar panākumiem!

Sākamgatavoties vasaras sezonai.

Vairāk informācijas: zemgalesfutbols.lv