01.07.2021.

Jaundibinātās Ozolnieku Sporta skolasdalībnieki, apvienojoties zem kluba FK Jenoti, šā gada 29. septembrī  uzsāka dalību Latvijas čempionātā U12 vecumagrupā. Pirmie sabraukuma mači notika Liepājā, jaunuzceltajā LiepājasOlimpiskajā centrā. Liepājas sabraukumā piedalījās 5 komandas – Irlava/Tukums,Kurši, Ķekavas Buldogs, Babīte SK un FK Jenoti.

Pirmajā spēlē pret spēcīgo ĶekavasBuldogs tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 4:11, lai gan „jenotiem izdevāsparādīt savus zobus” un no 8:1 atspēlēties līdz 8:4, liekot pretiniekiempanervozēt. Pēcpusdienas otrā spēle pret Babīte SK solījās būt spraiga, un tādaarī bija. Pirmā uzvara ļoti spraigā spēlē. Ar rezultātu 6:5 spēle tika uzvarēta,uzvaras vārtus gūstot spēles pēdējā minūtē. Liels gandarījums par dalībučempionātā un pirmo uzvaru bija redzams puiku, trenera, menedžera un arī līdziatbraukušo vecāku acīs. Paldies visiem par atbalstu! Paldies Ozolnieku novadadomei un sporta skolai par transporta un dalības finansēšanu!

Par pirmās spēles labāko spēlētāju FKJenoti komandā tika atzīts vārtsargs – Rihards Tambergs #1, par otrās spēleslabāko spēlētāju – komandas rezultatīvākais spēlētājs – Dāvis Venevics #17.

Nākamais sabraukums notiks jau 14.oktobrī, Irlavā, kur būs jātiekas ar Irlava/Tukums, FS Masters un Kuršikomandām. Sekot līdzi FK Jenoti aktivitātēm varat  facebook lapā FKJenoti, kā arī oficiālajāLatvijas Florbola savienības mājas lapā www.floorball.lv,kur redzama aktuālā turnīra tabula, spēļu rezultāti tiešsaistē, un komandas profilsar spēlētāju statistiku. (http://www.floorball.lv/lv/2018/jaunatne/zu12/komanda/1704-fk-jenoti)

Divus gadus atpakaļ, kur meklējami FKJenoti pirmsākumi, neviens neticēja, ka pēc neilga laika šie puikas spēlēsLatvijas čempionātā un „rādīs zobus” ikvienam pretiniekam. Sapņi piepildās!Veiksmi un panākumus turpmākajos mačos. Sekojiet līdzi medijos, kā arī braucietun atbalstiet uz vietas! Lai izdodas!