16.01.2023.

Pagājušajā nedēļā sacensības norisinājās Ozolnieku Sporta skolas florbola un futbola  grupu izglītojamajiem, florbola 1.līgas komandai un volejbola sacensības Ozolnieku pagasta komandai.

10.janvārī mājas spēli aizvadīja U12 grupas florbolisti, uzņemot FBK Valmiera/VSS komandu. Ozolnieku Sporta skolas sportistiem mājas laukums palīdzēja un ar rezultātu 11:04  izcīnīta uzvara.

13.janvārī  notika pirmā mājas spēle 1.līgas komandai, kur ar rezultātu 3:14 nācās piekāpties Kuldīga/KNSS komandai.

14.janvārī –  florbola U10 grupai sabraukums Mēmeles sporta namā, kurai pretī stājās FBK Riga Rockets, Rīgas Lauvas/Stars un Madona/Kalsnava komandas. Vienā spēlē izcīnīta uzvara, bet divās neizšķirts.

14.janvārī 2014.gadā dzimušie futbolisti un 15.janvārī 2011.gadā dzimušie futbolisti piedalījās Salaspils ziemas kausā.

Ozolnieku pagasta volejbola komanda 15.janvārī pārstāvēja Jelgavas novada volejbola čempionātu vīriešiem, kur izcīnīja 2.vietu. Rezultāti.