01.07.2021.

10.februārī devāmies uz Stalbi, kur aizvadīt kārtējo“sabraukumu”. Dienas pirmajā spēlē tikāmies ar Valkas novada BJSS komandu. Jauno spēles sākuma kontrolējām spēli. Jau 25. sekundē atklājām spēles rezultātu.Pēc pirmā perioda uz tablo 6:0.

Otrajā periodā jūtams atslābums un daudz kļūdas. Šis periods ļoti haotisks un gūti tikai vieni vārti – 7:0 spēles rezultāts pēc divām trešdaļām. Pārtraukumā tika sapurināta komanda, ka nekāda pastaiga te nebūs un ir jāspēlē sava spēle neatkarīgi no rezultāta. Komanda nospēlēja arī trešo trešdaļu ļoti labi un atkal gūti 6 vārti. Galā rezultāts 13:1. Par spēles labāko atzīts Emīls Akmens #54, kurš guva 3 vārtus šajā spēlē.

Dienas otrajā spēlē pretī stājās Rēzeknes BJSS. Spēle bija gaidāma ļoti grūta, jo pretinieku iepriekšējie rezultāti bija ļoti veiksmīgi un tabulā atradās mums priekšā. Bumbiņu vairāk kontrolēja Rēzeknes jaunieši un attiecīgi nonācām iedzinējos 0:1 pēc pirmās trešdaļas. Otrajā trešdaļā viss krasi mainījās. 2.23 minūšu laikā guvām 3 bez atbildes vārtus, kas mums ļāva atrasties vadībā 3:1 pēc divām trešdaļām. Pēdējā trešdaļa iesākās veiksmīgi un 4:1. Kam sekoja divi pretinieku vārtu guvumi un jau tikai 4:3. Ātri panākam :3, bet tikpat ātri zaudēti vārti un 5:4. Pēc 30 sekundēm atjaunojam atkal divu vārtu pārsvaru 6:4. Pēc minūtes atkal jau tikai 6:5. Ļoti nervozā mača galotnē rezultāts vairāk nemainījās un spējām nospēlēt veiksmīgi, lai tiktu pie svarīgas uzvaras. Par spēles labāko atzīstam vēlreiz Emīlu Akmeni #54, kuram 4 punkti šajā spēlē. 3 gūti vārti un 1 rezultatīva piespēle.

Dienas trešajā spēlē spēle pret mājiniekiem Stalbes Pārgauju/CPSS. Spēli iesakām lēnām, bija jūtams spēka izsīkums pēc iepriekšējās smagās spēles. Pamazām ieskrējāmies un pēc pirmās trešdaļas atrodamies 3:0 vadībā. Lai arī otrajā trešdaļā pretinieki guva 3 vārtus, atbildējām ar diviem precīziem raidījumiem un 5:3 pēc otrās trešdaļas. Trešajā trešdaļā neko vairāk neļāvām pretiniekam un diezgan pārliecinoši izcīnīta uzvara 8:3. Par spēles labāko atzīstam Dāvi Venevicu #17, kuram 7! punkti šajā spēlē 5 vārtu guvumi un 2 rezultatīvas piespēles.

 

Šajās sabraukumā punktus guva:

Dāvis Venevics  8+2=10

Toms Vīksna 3+6=9

Emīls Akmens 6+1=7

Rihards Tambergs 2+3=5

Renārs Lagzdiņš 1+2=3

Markuss Rozenbergs 2+0=2

Artūrs Pauliņš 1+1=2

Sandris Kovšuks 1+1=2

Mārcis Multiņš 1+1=2

Mārtiņš Dresmanis 0+2=2

Madars Čakāns 1+0=1

Rodrigo Osis 1+0=1