01.07.2021.

Raženas brīvdienas Ozolnieku Sporta skolas florbolistiem.25.janvārī aizvadīts kārtējais posms U12 vecuma grupā, savukārt 26.janvārī U9 posms. Paviesojāmies Rīgā un Ogrē. Rīgā aizvadītas divas spēles U12 grupā, kur pretī stājās Rīgas Rockets un Irlavas florbolisti. Diena bija īpaša ar to, ka vārtos debitēja Adrians Veldre, kuram pieredze vārtos bija tikai nedēļa, kurā tika ieguldīts liels darbs, lai sagatavotos šīm spēlēm un lielajai debijai.

Spēles galvenais uzdevums visiem bija skaidrs, te pat nebija runa par uzvaru, bet spēle aizsardzībā, bloķēti metieni bija kā prioritāte. Labā ziņa bija tā, ka pretinieki nezināja par mūsu vārtsarga pieredzes neesamību, galvenais bija pēc iespējas ilgāk viņiem to arī nesaprast. Spēle ritēja spraigi, tikai spēles 7.minūtē atklāts rezultāts un esam vadībā. Jāpiemin, ka ļoti daudz bumbiņas noķēra Adrians un vairākkārt glāba komandu. Teicama spēle aizsardzībā un labi veidoti pretuzbrukumi dod mums 5:0 spēles vidū. Tad seko divu minūšu vājums,kurā 5:2. Bet pēc šī komanda sapurinās un uzvaram 9:3. Par labāko spēlē atzīstam Adrianu, teicams sniegums.      

Dienas otrajā spēlē pretī stājās U12 līderi Irlava, kurus neesam bijuši spējīgi uzvarēt arī ar pamatvārtsargu vārtos. Ņemot vērā, ka uzsvars tika likts uz bloķētiem metieniem, ar visu to 38! metieni pa mūsu vārtiem un likumsakarīgs 2:12 bezierunu zaudējums. Pieredze Adrianam un komandai aizsardzībā.

26. janvārī devāmies uz Ogri, kur U9 aizvadīja četras spēles. Spēlējām pret Ogri, Ķekavu, Talsiem un Bausku. Uzkrāta milzīga pieredze, jo trijās spēlēs zaudēts ar minimālu pretinieku pārsvaru, kas līdz pašām spēles beigām radīja spriedzi, emocijas ar kurām nespējām tikt galā, lai panāktu sev vēlamo rezultātu. Spēles tika filmētas un treniņā analizētas kļūdas, kas ir vēl viena svarīga pieredzes sastāvdaļa.

Nākamais sabraukums U13 puišiem notiks 15. februārī Ozolniekos, turpinām cīnīties par zelta medaļām.

Treneris Edgars Janovičs