01.07.2021.

            2019. gada 8.decembrī devāmies kārtējā Latvijas čempionāta sabraukumā uz Spuņciemu, lai aizvadītu divas spēles. Ar šīm spēlēm tika iesākts regulārā turnīra otrais aplis, kad atkārtoti jātiekas ar visām komandām vēlreiz. Šajā reizē spēlēt nācās pret Valkas komandu, kura atrodas tabulas lejasgalā, un pret Rēzekni ar kuru jau tikāmies pavisam nesen, kur ļoti grūtā spēlē izcīnījām uzvaru ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā.

           Skaidrs bija tas, ka pirmajā spēlē ir pēc iespējas labāk jāsagatavojas dienas svarīgākajam mačam pret Rēzekni. Nebija būtisks gala rezultāts, bet, lai katrs spēlētājs būtu pieradis pie grīdas seguma, kas šajā zālē ir nedaudz savādāks un ļoti būtiski ietekmē metienu izpildījuma tehniku. Spēle sākās ļoti miegaini un pavirši. Lai arī pirmais periods beidzās 3:0 mūsu labā, mēs atļāvām pretiniekiem 4 reizes izskriet vienatnē pret mūsu vārtsargu, kur teicami darbojās Emīls Rudzītis, saglabājot nelielu pārsvaru. Lai arī atradāmies vadībā, skaidrs bija tas, ka šādi spēlējot pret Rēzekni nebūs labi. Paviršības piespēlēs, kļūdas aizsardzībā. Pēc aizvadīta pirmā perioda nācās iet uz ģērbtuvēm, lai pārrunātu notikumus laukumā un spēlētāju atdevi un koncentrēšanos. Šī sapulce ne pa jokam bija nākusi par labu, jo beidzot redzēju spēli kādai mēs gatavojamies pret Rēzekni. Otrajā periodā gūstot 12 vārtus, panācām jau graujošo 15:0. Kluba rekords ir 17 gūtie vārti vienā spēlē, bet skaidrs bija, ka būs jauns rekords. Trešajā periodā gūstot vēl 10 vārtus panākot 25:0 guvām pārliecinošāko uzvaru kluba vēsturē.

           Pienāca laiks dienas lielajam notikumam, kura vērtība ir augsta, cīņa par regulārās sezonas pirmo vietu. Bija jūtama spriedze, spēlētāji klusi, visi noskaņojušies. Rēzeknes komanda vairākkārt izveidoja pirms spēles sapulces, kurās gatavoja plānus kā spēlēt.

           Spēle iesākās ļoti asi no pretinieku puses, daudz pārkāpumu un sodu, kuriem sekoja ļoti bīstama spēles situācija,kad Rēzeknes spēlētājs ar celi apzināti notrieca no kājām mūsu spēlētāju, kurš guva nopietnu savainojumu. Pēc nelielas runāšanas ar mača tiesnesi, tika pieņemts lēmums sodīt Rēzekni ar 5 minūšu noraidījumu. Šķietami tas bija spēles lūzuma punkts, jo mēs guvām 3 vārtus pēc šī notikuma, pabeidzot pirmo periodu 3:1. Otrajā periodā zinājām, ka nedrīkst atslābt, jo iepriekšējā savstarpējā spēlē bijām vadībā 3:0, bet pretinieki panāca izlīdzinājumu. Otrajā periodā turpinājām rādīt labu sniegumu ar teicamām kombinācijām, kas ļāva izvirzīties vadībā 6:2. Ar ciešu aizsardzību un disciplīnu spējām noturēt svarīgu uzvaru un triumfēt ar 6:3.

Treneris Edgars Janovičs