01.07.2021.

15. februārī bija liela diena Ozolnieku Sporta skolas florbolistiem un visiem atbalstītājiem, jo Latvijas 26. čempionāta florbola posms norisinājās tepat Ozolniekos. Spēles aizritēja fantastiskā atmosfērā. Vairāk kā 150 cilvēku, bungas, taures, karogi. Uz Ozolniekiem bija atbraukušas četras komandas –Sigulda, Irlava, Inčukalns un Babītes florbolisti. OSS/Jenotiem dienas plānā bija trīs spēles. Pirmā pret Irlavu, otrā pret Babīti un trešā pret Inčukalnu.

Dienas pirmajā spēlē pret Irlavu tribīnes vēl nebija pilnas ar līdzjutējiem, bet tas neliedza izcīnīt drošu uzvaru pār Irlavu ar 13:4. Izcils sniegums Dāvim Venevicam 8 punktu spēle (4 vārti un 4 rezultatīvas piespēles) un Emīlam Akmenim 4 vārti un 1 piespēle. Protams, jāuzsver visas komandas spēle aizsardzībā un vārtsarga teicamā spēle.

Dienas otrajā spēlē, principiālie pretinieki, Babītes florbolisti, ar kuriem vienmēr bijušas spraigas spēles un tā arī neizpalika šoreiz. Uz šo spēli tribīnes pārpildītas, abu komandu līdzjutējiem – bungu troksnis tik liels, ka nav iespējams komunicēt ar laukuma spēlētājiem. Bijām gatavi taktiski un fiziski šai spēlei, bet radītā atmosfēra un pilnās tribīnes darīja savu. Apmulsums un uztraukums spēlētājiem, rupja kļūda aizsardzībā un 0:1 jau 16.sekundē. Babīte var līksmot. Sagaidām arī savu iespēju un mača otrajā minūtē panākam 1:1, un vēlreiz uzsvēršu atmosfēru – pasakaini. Kad jau likās esam uz viļņa, pēc 33 sekundēm nonākam atkal iedzinējos 1:2 un tā arī noslēdzas pirmais periods. Metienu attiecība pa vārtiem 18:6 OSS Jenotu labā. Otrajā perioda 3. minūtē panākam tik ļoti kāroto 2:2, bet pēc 55 sekundēm atkal pretinieki mūs pārsteidz – 2:3. Otrā perioda pēdējā minūtē teicamu individuālo meistarību demonstrē Mārcis Multiņš, kurš no saviem vārtiem aizskrien līdz pretinieku vārtiem un raida bumbiņu precīzi vārtu augšējā stūrī. Visi var atkal gavilēt 3:3.

Troksnis zālē bija milzīgs un uzvarēt vēlējās abas komandas, it īpaši Babītes florbolisti, kuriem nav izdevies mūs vēl uzvārēt. Pēc diviem periodiem metienu attiecība pa vārtiem bija graujoša 34:11 Ozolnieku labā, pārsvars bija liels, bet pretinieki pārsteidza ar ļoti precīziem metieniem no dažādām pozīcijām. Sākoties trešajam periodam bijām gatavi aizsardzībā strādāt daudz precīzāk un ar augstāku realizācijas procentu mest pa vārtiem. Jau 27 sekundē gūstam ļoti skaistus vārtus ar ātrām piespēlēm un beidzot nonākam vadībā šajā spēlē. Bet pie tā mēs neapstājāmies. Fantastisku sniegumu demonstrējām uzbrukumā un ātrām, precīzām piespēlēm saraujam pretinieku gabalos un metam tukšos vārtos. 6 vārti astoņu minūšu laikā un fantastiska uzvara ar rezultātu 9:4.

Dienas trešā spēle bija jāaizvada uzreiz pēc otrās. Bija jūtams nogurums un ātrumā zaudējām Inčukalna florbolistiem, bet meistarība darīja savu un gala rezultātā 10:2 uzvara Ozolnieku florbolistiem.

Paldies visiem par atbalstu, bija jaudīgi. Fināla spēles noritēs aprīlī, par laiku un vietu ziņosim, tiekamies finālos!