01.07.2021.

Ozolnieku Sporta skolas futbola komandas uzsāka Latvijas Futbola federācijas (LFF) Zemgales reģiona čempionāta pirmo posmu telpu futbolā. Divas labākās komandas no katras vecuma grupas tiek uz finālsacensībām. Ozolnieku Sporta skolas futbolistiem šis gads iesākās ļoti veiksmīgi – 2009. gadā dzimušie apspēlēja visus pretiniekus ar kopēju rezultātu 19-6 (Ozolnieku SS – Jelgavas BJSS-2k 7-0; Ozolnieku SS – Jūrmalas SS 3-2; Ozolnieku SS – Jelgavas BJSS-1k 4-1; Ozolnieku SS – Jelgavas BJSS-3k 5-3.). Tāpat 2010. gadā dzimušie jaunie futbolisti apspēlēja visus pretiniekus ar kopēju rezultātu 36-4 (Ozolnieku SS – Jelgavas BJSS-1k 13- 2; Ozolnieku SS – Jelgavas BJSS-2k 15-0; Ozolnieku SS – Jelgavas BJSS-3k 8-2.). Veiksmīgi turnīru sāka arī 2011. gadā dzimušie futbolisti, kuriem divas uzvaras, viens neizšķirts un viens zaudējums, kas pagaidām dod trešo vietu kopvērtējumā (Ozolnieku SS – Jelgavas BJSS-2k 4-2; Ozolnieku SS – Jelgavas BJSS-4k 1-0; Ozolnieku SS – Jelgavas BJSS -1k 1-1; Ozolnieku SS – Jelgavas BJSS- 3k 0-3). Cerēsim, ka visas trīs komandas spēlēs LFF Zemgales reģiona čempionāta finālā.

J. Vuguļa vērtējums par saviem 2011. gada sportistiem:

“Pēc manas koncepcijas šobrīd skaitliskajam rezultātam ir pakārtota nozīme (teiktu to arī, ja visas spēles uzvarētu). Svarīgi ir spēlēt visiem un pašiem spēles laukumā pieņemt  lēmumus, lai māk spēlēt dažādās pozīcijās un atbalsta viens otru grūtos brīžos. Lai viņiem ir prieks par futbolu un sportošanu! Ja izdosies pie šiem principiem palikt, tad nākotnē būs ļoti laba futbola komanda”.

Treneris Rimats Štopis

Treneris Jānis Vuguls