01.07.2021.

11. janvarī norisinājās bērnu karatē turnīrs “Ozolnieki 2020”, 12 karatisti no Ānes, devās pārstāvēt savu novadu uz Ozolnieku Sporta skolu. Trīs karatē disciplīnās SUMO, KATA un KUMITE bērni cīnījās par medaļām.
Godalgotas vietas izcīnīja:
Rostislavs Gorbunovs 1.vieta SUMO un 2.vieta KATA, vēlos atzīmēt šo sportistu, jo viņš ir ļoti mērķtiecīgs, drošs, strādīgs un centīgs, viņš ļoti aktīvi piedalās visas sacensībās un vienmēr sasniedz labus rezultātus.
Adrians Iesalnieks 3.vieta SUMO
Daniela Iesalniece 3.vieta SUMO
Darja Vasiļevska 3.vieta SUMO
Martins Kolkovs 2.vieta SUMO
Ņikita Andiņš 3.vieta KATA un 3.vieta KUMITE
Vēlos pateikties klubam VITUS un viņa trenerim Vitālijam Mišinam par ļoti labi organizētam sacensībām, par iespēju bērniem pavadīt savu brīvo laiku aktīvi un sportiski, kā arī Ozolnieku sporta skolai par atbalstu, dodot iespēju bērniem startēt sacensībās Ozolniekos un protams bērnu vecākiem par uzticību !
Šis sacensības dažiem sportistiem bija kā atskaites punkts jaunajā gadā, lai turpinātu sacensību sezonu. Jau nākamās brīvdienās 18.01.2020. 5 labākie Ozolnieku karatisti dosies uz Lietuvu, Baltijas karatē čempionātu.


Ozolnieku Sporta skolas karatē treneris Sergejs Fomenko.