01.07.2021.

Pagājušā nedēļā četri Ozolnieku Sporta skolas airēšanas slaloma nodaļas izglītojamie (Linards Laidiņš, Jānis Līcītis, Leonards Pāvilsons un Jasmīne Petra Puriņa) piedalījās Latvijas Kanoe federācijas rīkotajā distanču slēpošanas nometnē Vanagkalnā. Kopīgi ar vēl 15 sportistiem no citiem Latvijas novadiem 6 dienu laikā tika aizvadīti vienpadsmit treniņi, kur jaunieši apguva distanču slēpošanas pamatus un trenēja izturību, lai pilnvērtīgāk sagatavotos 2019. gada sacensību sezonai. Katra diena iesākās ar rīta rosmi svaigā gaisā. Papildus treniņiem tika apgūta arī slēpju sagatavošanas tehnika. Jaunajiem sportistiem arī bija iespēja tuvāk iepazīties ar namatēvu Raimondu Dombrovski, kurš dalījās gan savā slēpošanas pieredzē, gan divos vakaros nodemonstrēja un komentēja iedvesmojošas piedzīvojumu filmas ar savu dalību – “Stuck in Stikine” – par laivošanu un izdzīvošanu skarbos ziemas apstākļos un “A to B Rollerski” par viņa paša 90 dienās pieveiktajiem 6760km ar skrituļslēpēm no Kanādas līdz Meksikai.