Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija 2.martā aizvadīja 2019.gada fināla turnīru Boccio spēlē. Ozolnieku Sporta skolā ieradās uzvarētāju komandas no visiem reģioniem un Rīgas. Spēles notika četrās apakšgrupās:

1. grupa – bērni 8 – 15 gadu vecumam ar dažādiem kustību traucējumiem bez intelektuālās attīstības traucējumiem.

2. grupa – jaunieši 16 – 23 gadu vecumam ar dažādiem kustību traucējumiem bez intelektuālās attīstības traucējumiem

3.grupa – komanda ratiņkrēslos līdz 23 gadu vecumam, bez intelektuālās attīstības traucējumiem, ja iespējams nodrošināt pilnu komandas sastāvu

4. grupa – dalībnieki līdz 18 gadu vecumam ar intelektuālās attīstības traucējumiem.

1. grupā godalgoto 1. vietu izcīnīja Rīgas 71. vidusskolas komanda, 2.vieta – Jelgavas 1. internātpamatskolas – attīstības centra komandai, 3.vieta – Raiskuma internāpamatskolas – rehabilitācijas centra komanda.

2. grupā – 1. vietu izcīnīja Cēsu sporta skolas komanda, 2. vietu – Krāslavas BJC kluba “Saulessvece” komanda, 3. vietu -Rīgas 66. speciālās vidusskolas komanda “Lielie”.

3. grupā – 1. vietu izcīnīja Raiskuma internāpamatskolas – rehabilitācijas centra komanda, bet 2. vieta -Rīgas 66. speciālās vidusskolas komanda “Lai ripo!”.

4. grupā – 1. vieta – Krāslavas BJC kluba “Saulessvece” komandai, 2. vieta – Rīgas 2. speciālās pamatskolas komandai, 3. vieta –  Raiskuma internāpamatskolas – rehabilitācijas centra komandai.

Sacensību ietvaros notika starptautiskai klasifikācijai atbilstošu spēlētāju paraugdemonstrējumi, izmantojot speciālās rampas un spēles bumbu komplektu.

Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija