01.07.2021.

26. janvārī Ozolnieku Sporta skolas florbola klubs FK Jenoti devās uz kārtējo sabraukumu, lai aizvadītu cīņas pret komandām Burtnieku novads Mazsalaca un Inčukalns/Coyote.
Ar abām komandām tikāmies pirmo reizi, bet bijām izvērtējuši pretinieku stiprās un vājās puses. Nācās tik iet laukumā un pieturēties pie spēles plāna. Dienu sākām ar spēli pret Burtnieku novadu.
FK Jenoti vārtos stājas Emīls Rudzītis, kuram šī bija pirmā pilnā spēle. Spēlēs sākums izvērtās dramatisks, divas reizes pēc kārtas pretiniekiem iespēja izskriet vienatnē pret Emīlu un vārtsargs nespēj glābt. Spēles 4 minūte un uz tablo 1:3, esam iedzinējos. Spēlēs turpinājumā gūti 3 bez atbildes vārti 39 sekundēs. Šāds pavērsiens dod jau pozitīvo 4:3. Radās sajūta, ka pretinieks šajā brīdī salūza, jo spēles pirmais periods vēsta 7:4, un turpmākajā spēles gaitā, spēlējām bez vaļībām aizsardzībā un gala rezultāts 12:5 pārliecinoša uzvara pēc neveiksmīga spēles sākuma.
Jāpiemin, ka šajā spēlē kā laukuma spēlētājs debitēja komandas pamatvārtsargs Rihards Tambergs. Kad spēlē bija atlikušas 40 sekundes, tika paņemts 30 sekunžu pārtraukums, lai izspēlētu veiksmīgu uzbrukumu uz Rihardu, kuram būtu fantastika iespēja izcelties ar vārtu guvumu. Plāns nostrādāja un 17 sekunde pirms spēles beigām Rihards gūst savus pirmos vārtus. Emocijām bagāts brīdis!Par spēles labāko tika atzīts Emīls Akmens.

Dienas otrajā spēlē mūs gaidīja cīņa ar Inčukalnu. Izpētot pretinieku komandas spēlētāju rezultativitāti, skaidrs, ka nebūs viegli. Četri vadošie komandas spēlētāji 10 spēlēs iekrājuši 144! punktus, guvuši 83! vārtus.Savukārt, FK Jenoti komandai visiem spēlētājiem kopā 108 punkti un gūti 61 vārti. Uzsvars uz aizsardzību, maksimāli traucēt spēlēt pretinieku līderiem. Un meklēt pašiem savas iespējas.
Šoreiz vārtos stājās pamatvārtsargs Rihards Tambergs, kurš ar teicamām emocijām pabeidza pirmo dienas spēli. 
Spēle izvērtās interesanta. FK Jenoti 80% no visas spēles atradās uzbrukumā un retajās reizēs, kad uzbruka pretinieki, aizsardzība bija teicama. Ar lielu pašatdevi un disciplīnu FK Jenoti izcīna fantastisku uzvaru 10:1, kas ļauj atrasties tabulā vienpadsmit komandu konkurencē augstajā otrajā vietā! Teicami vārtos darbojas Rihards, kurš pamanījās ceturto vārtu guvumā atdod rezultatīvu piespēli, spēcīgi izmetot bumbiņu caur pretinieku aizsardzību, izvirzot FK Jenoti uzbrucēju Arti Upīti vienu pret vārtsargu.
Par spēles labāko tika atzīts vārtsargs Rihards Tambergs.

Šajās spēlēs punktus guva :
Artis Upitis 3+4=7
Dāvis Venevics 6+4=10
Toms Vīksna 3+3=6
Artūrs Pauliņš 0+2=2
Madars Čakāns 1+0=1
Rainers Rimšāns 0+1=1
Markuss Rozenbergs 0+2=2
Emīls Akmens 6+2=8
Sandris Kovšuks 0+1=1
Rodrigo Osis 2+0=2
Rihards Tambergs 1+1=2