01.07.2021.

         24.11.2019 norisinājās “Zemgales Reģiona karatē čempionāts” Jelgavā. Sacensības piedalījās ap 180 dalībniekiem no dažādiem Latvijas un Lietuvas klubiem. Ozolnieku Sporta skolas karatisti kopumā izcīnīja 22 godalgotas vietas.
Mūsu uzvarētāji ir:
Rostislavs Gorbunovs 1. vieta SUMO, 1.vieta KATA, 3.vieta KUMITE.
Ņikita Andiņš 3. vieta KATA, 3. vieta KUMITE (-42kg), 1. vieta KUMITE (+42 kg).
Jeļizaveta Kuļbačnaja 3. vieta SUMO, 2. vieta KATA, 1.vieta KUMITE
Martins Kolkovs 2. vieta SUMO, 3. vieta KATA, 2.vieta KUMITE
Adriana Bukovska 1. vieta SUMO, 2. vieta KUMITE.
Alekss Cīrulis 3. vieta SUMO, 3. vieta KATA.
Adrians Čirkunovs 2. vieta KUMITE
Gustavs Barovskis 3. vieta SUMO
Vladislavs Gorbunovs 1. vieta SUMO
Daniela Iesalniece 3. vieta SUMO
Oļegs Timofejevs 2. vieta SUMO
Darja Vasiļevska 3. vieta SUMO
Gribu apsveikt visus sportistus ar medaļām, paslavēt visus par labiem startiem un izturību (sacensības norisinājās no plkst. 9 rīta līdz 20 vakara), kā arī vēlos paslavēt Ņikitu Andiņu, kurš piedalījās divās kategorijas KUMITE, savā un vienā augstākā (pēc svara) un abās izcīnīja medaļas.
Un, protams, paldies vecākiem par atbalstu.

Treneris Sergejs Fomenko