01.07.2021.

2019. gada 12. janvārī devāmies uz Irlavu, kur aizvadījām divas spēles pret vietējo Komandu “Irlava/Tukums” un komandu”Babīte SK”. Pirmajā kārtā jau bijām tikušies ar abām šīm komandām,kur tika izcīnītas uzvaras pār Irlavu ar 9:2, un ar 6:5 uzvarēta Babīte, kur uzvaras vārti tika gūti pēdējā spēles minūtē. Spēles solījās būt spraigas,ņemot vērā, ka vienmēr, spēlējot pret kādu otro reizi, ir sarežģītāk.

Dienu iesākām ar spēli pret Irlavu. Spēlēs sākumā izvirzījāmies vadībā 2:0, ar šādu rezultātu noslēdzās pirmais periods. Otrā perioda sākumā neveiksmīgā epizodē bumbiņu raidām savos vārtos, bet jau pēc 16 sekundēm atgūstam divu vārtu pārsvaru. Spēles turpinājumā haotiska spēle, un pretinieki panāk līdzsvaru uz rezultāta tablo. Vien 3 minūtes pirms spēles beigām gūstam pēdējos un uzvaru nesošos vārtus – 4:3. Par labāko atzīstam Arti Upīti,kura rēķinā 3 vārtu guvumi.

Pēc 15 minūšu pārtraukuma uzreiz bija jāaizvada otrā dienas spēle, kura nesolījās būt vieglāka.

Spēli iesākām no aizsardzības, ar mērķi pietaupīties spēles beigām, ņemot vērā, ka pretiniekiem šī bija pirmā spēle šajā dienā. Lai arīspēlējām pasīvi, neļāvām pretiniekam ieskrieties, un pirmais periods noslēdzās 2:1 Ozolnieku sporta skolas komandas labā.

Nākamajā periodā spēlējām aktīvāk un rezultāts uz tablo 5:2.

Trešā perioda sākumā auksta duša, un 42 sekunžu laikā zaudēti 2 vārti un nu vairs tikai 5:4.

Treneris spiests ņemt 30 sekunžu pārtraukumu, lai sakārtotu spēli un spēlētāju domas. Spēles turpinājumā panākam 6:4, kas izrādās ir arīgala rezultāts. Par spēles labāko atzīstam Rodrigo Osi, kura rēķinā 1 vārti un 2 rezultatīvas piespēles.

Nākamais sabraukums 26.janvārī Ādažos.