No 24. februāra līdz 19. maijam norisināsies veselību veicinošas lekcijas tiešsaistē, lai veicinātu iedzīvotāju izpratni par veselīgu dzīvesveidu un atbalstītu fizisku aktivitāšu uzsākšanu dažādās disciplīnās.

Otrā tikšanās 10. martā plkst. 19.00 ar Aiju Zēmeli.

Tiešsaistes lekcijā “PAREIZAS ELPOŠANAS PAMATI”  tiks apskatītas tēmas:

– Elpošanas funkcija;
– Elpošana un nervu sistēma;
– Kas ir diafragmālā elpa?;
– Praktiski elpošanas vingrinājumi.

Lekcijai varēsiet pieslēgties norises dienā ejot uz šo saiti: https://ej.uz/lekcija-2 ​
ZOOM tiešsaistei varēsiet pieslēgties sākot no plkst. 18.55.

Elpošanas prakses laikā nepieciešams nodrošināt ērtu vietu sēdēšanai. Nepieciešams paliels spilvens un nepilnu 1 metru plata vieta pie sienas, kur atbalstīt muguru. Kā alternatīvu var izmantot krēslu ar atzveltni. Ieteicams ērts apģērbs, jo īpaši jostas un krūšu daļas vietās.

Lekcijās var piedalīties ikviens, kurš grib uzsākt vai turpināt veselīgu un fiziskām aktivitātēm piepildītu dzīvesveidu.
Atgādinām, ka tiešsaistes lekcijas norisināsies katru otro trešdienas vakaru no plkst. 19.00 līdz 20.00 ZOOM platformā.

Pasākums tiek īstenots Projekta „ Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Ozolnieku novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/066) ietvaros.