01.07.2021.

         Aizvadītajā svētdienā, 8.septembrī, ir aizvadīts pirmais Ozolnieku Čempionāts airēšanas slalomā. Sacensībās kopā piedalījās 75 dalībnieki, sākot no 7 gadu vecuma un vecāki. Sportisti uz sacensībām Ozolniekos, „Lejupēs” bija ieradušies no Rīgas, Liepājas, Nīcas, Valmieras, Baldones un Ozolnieku novada. Ozolnieku Sporta skolu čempionātā pārstāvēja 10 izglītojamie. Visiem jaunajiem sportistiem šīs bija pirmās sacensības.
         Īpašs prieks par pirmajām sīvā konkurencē izcīnītajām medaļām – sudraba godalgas savās vecuma grupās Jasmīnei Petrai Puriņai un Matīsam Bērziņam, bet bronzas godalga – Lotei Pāvilsonei.


Šobrīd gatavojamies nākamajām sacensībām, kas jau šīs nedēļas nogalē norisināsies Kurzemē – Nīcā un Liepājā.

Raksts tapis sadarbībā ar Mārci Laidiņu, ozolaivas.lv