Ozolnieku Sporta skolā ar 1. septembri tiks uzsākts jaunais mācību gads un treniņu process turpināsies jau esošajām mācību treniņu grupām un tiks komplektētas arī jaunas.

Treniņu process turpināsies sekojošās grupās:

·       Vieglatlētikā Mācību treniņu grupa 4 (izglītojamo vecums 11 līdz 14 g.)

·        Vieglatlētikā Mācību Treniņu grupa 1 (izglītojamo vecums 8 līdz 11 g.)

·       Florbolā Mācību treniņu grupa 4 (izglītojamo vecums 9 līdz 12 g.)

·        Florbolā Mācību treniņu grupa 2 (izglītojamo vecums 8 līdz 11 g.)

·        Florbolā Mācību treniņu grupa 1 (izglītojamo vecums 7 līdz 10 g.)

·        Volejbolā Mācību treniņu grupa 4 (izglītojamo vecums 9 līdz 12 g.)

·        Airēšanas slalomā Mācību treniņu grupa 1 (izglītojamo vecums 9 līdz 12 g.)

·        Futbolā Mācību treniņu grupa 3 (izglītojamo vecums 9 līdz 11 g.)

·        Futbolā Mācību treniņu grupa 1 (izglītojamo vecums 7 līdz 9 g.)

p.s. Šīs grupas ir jau esošajiem izglītojamajiem, kuriem ir noslēgti līgumi ar Ozolnieku Sporta skolu 2018. gadā. Grupas var tikt papildinātas ar jauniem izglītojamajiem.

Jaunas mācību treniņu grupas tiks komplektētas:

·        Vieglatlētikā Sākuma sagatavošanas grupa (izglītojamo vecums 7 līdz 10 g.)

·        Vieglatlētikā Vispārējā fiziskā sagatavotības grupa (interešu izglītība) (izglītojamo vecums 5 līdz 7 g.)

·        Florbolā Sākuma sagatavošanas grupa (izglītojamo vecums 7 līdz 9 g.)

·        Volejbolā (Pludmales volejbolā) Sākuma sagatavošanas grupa (izglītojamo vecums 7 līdz 9 g.)

·        Airēšanas slalomā Sākuma sagatavošanas grupa (izglītojamo vecums 7 līdz 11g.)

p.s. Šīs grupas tiek komplektētas no jauna, vecākiem, kuri vēlas, lai bērni tiktu uzņemti Ozolnieku Sporta skolā ir jāveic sekojošas darbības:

·      Jāaizpilda iesniegums, par to –  kādā sporta veidā bērns nodarbosies;

·      Jāslēdz līgums par līdzfinansējumu;

·      Jāparaksta piekrišana par izglītojamā personas datu publiskošanu;

·      Jāņem vērā, ka bērniem noteikti būs jāiesniedz ģimenes ārsta  izziņa (veidlapa Nr. 027/u) par bērna veselības stāvokli,atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem “Sportistu un bērnu ar paaugstinātu fizisko slodzi veselības aprūpes un medicīniskās uzraudzības kārtība”.

Nodarbības (treniņi) līdzīgi kā 2018/2019 mācību gadā futbolam, vieglatlētikai, airēšanas slalomam tiek plānotas Ozolnieku Sporta skolā, savukārt florbols un volejbols Ozolnieku vidusskolas sporta zālē. Iespējamas arī nodarbības Sporta kompleksā “Mālzeme”.

Kontakti: Kārlis Kalniņš 26520497; sportaskola@ozolnieki.lv

Gaidīsim Jūsu ieteikumus, lai kopīgi veidotu pamatus sporta attīstībai Ozolnieku novadā!