01.07.2021.

Lai nodrošinātu kustību aktivitāti arī mājas apstākļos, jauniešiem tiek uzdoti dažāda veida mājasdarbi, kuri saistīti ar florbolu. Jaunākie censoņi zīmē tabulas, kurās atzīmē katrā dienā paveikto. Tabulā tiek piefiksēts laiks, cik ilgi dienā tiek pavadīts darbojoties ar nūjas tehnikas vingrinājumiem un tiek uzskaitīts paveikto spēka vingrinājumu skaits. Reizi nedēļā apkopojam paveikto, uzstādām jaunus mērķus.Lielākajiem slodzes ir lielākas, katru nedēļu ir noskrieto kilometru mērķis,kādu nedēļu tas ir 15 km, kādu 20 km. Tiek sūtītas skrējienu atskaites, un viss tiek piefiksēts tabulās, kur visi redzam kas ir paveikts. Papildus skrējieniem,ir dažāda veida izaicinājumi, kā piemēram pumpēšanās vai noturēt augumu plankā.Tas viss tiek filmēts un iesūtīts kopējā jauniešu čatā. Sāk viens ar šo izaicinājumu un savā video nominē nākamos divus, kamēr visi ir izpildījuši vienu reizi katru izaicinājumu. Tiek organizēti dažādi konkursi ar dažāda veida nūjas tehnikas trikiem, aktīvākajiem un izdomu bagātākajiem saņemot balvas.

Ozolnieku Sporta skolas florbola treneris

Edgars Janovičs

Galerija