09.06.2022.

Sestdien, 2.jūnijā 14 Ozolnieku airētāji piedalījās Lucavsalas kausā , kur sacentās ar vairāk kā 60 dalībniekiem no Rīgas, Valmieras, Liepājas, Nīcas un Igaunijas.

Visvairāk kausus no Rīgas pārveda Leonards Pāvilsons, kas palika nepārspēts C1 U16 grupā un pirmo reizi kāpa uz pjedestāla 3.pakāpiena arī Open klasē. Leonards startēja arī K1 laivu klasē, kur ļoti spēcīgā konkurencē izcīnīja 3. vietu.

Vēl vienu zelta medaļu Ozolnieku komandai mājās veda K1 U10 grupas pārstāvis bija Justs Līcītis.

Otrās vietas šajās sacensībās izcīnīja K1 U14 airētāja Jasmīne Petra Puriņa, kura piekāpās tikai savai sīvākajai konkurentei no Liepājas un K1 U12 airētājs Matīss Bērziņš slalomistam no Igaunijas.

Jau svētdien, 3.jūnijā vairāk kā 70 Latvijas un Igaunijas airēšanas slaloma sportisti tika uzņemti mājas trasē Ozolniekos, kur notika Ozolnieku čempionāts un LKA Latvijas kausa 5.posms. Sacensībās startēja un savām ģimenēm, draugiem savas prasmes atrādīja 27 Ozolnieku sporta skolas airēšanas slaloma audzēkņi. Dažiem no viņiem tās bija pirmās sacensības airēšanas slalomā. Mājas trase gan palīdzēja, gan arī uzlika papildus atbildību skatītāju priekšā , bet jaunieši ļoti veiksmīgi tika ar to galā.

Leonards Pāvilsons turpināja savu uzvaras gājienu, izcīnot 1.vietu C1 U16 un atkārtoti 3.vietu Open klasē. K1 U16 laivu klasē pirmie 6 rezultāti bija ļoti blīvi un nevienam no Ozolnieku airētajiem šoreiz neizdevās kāpt uz pjedestāla. Labākie Leonards Pāvilsons 5.vieta un Linards Laidiņš 6.vieta.

K1 U14 grupā Jasmīnei Petrai Puriņai Ozolniekos nācās atzīt 2 liepājnieču pārsvaru un šoreiz sīvā cīņā izcīnīta 3. vieta. U14 puišu grupā uzreiz aiz pjedestāla palika Leonards Piļka – 4. vieta.

K1 U 12 grupā 3.vieta Matīsam Bērziņam, šoreiz piekāpjoties Igaunijas un Rīgas airēšanas kluba pārstāvim.

K1 U10 grupā nepārspēts palika un 1.vietu izcīnīja Justs Līcītis. Jānim Palabinskim nedaudz pietrūka līdz pjedestālam un 4.vieta.

Ozolnieku čempionātā startēja arī paši jaunākie airētāji. K1 U8 grupā meiteņu konkurencē 1.vietu izcīnīja Linda Laidiņa un 2.vietu Gerda Miķīte un puišu konkurencē 1. vieta Adrianam Mazkalniņam un 2.vieta Rūdolfam Bukam, atstājot Rīgas pārstāvi 3.vietā.