01.07.2021.

Piektdien, 7. septembrī, Ozolnieku Sporta centra stadionā svinīgi atklājot Ozolnieku Sporta skolu, esam veikuši lielu ieguldījumu mūsu bērnu, novada un visas Latvijas nākotnē, tāpēc varam vēl pārliecinošāk savu novadu dēvēt par sportisku, aktīvu un ģimenēm ar bērniem draudzīgu! Lai arī pēc daudziem gadiem pašreizējās vērtības – sports kā ieguldījums veselīgā un aktīvā dzīvesveidā būtu augsti novērtēts Ozolnieku novadā un, pateicoties mūsu sportistiem, Latvijas vārds izskanētu pasaulē!


Ar jaunā mācību gada sākumu novada izglītības iestādēs ir sācies arī jauns darba posms novada sporta dzīves tālākajā attīstībā. Ozolnieku novadā Sporta skolas izveide, līdztekus esošajām Mūzikas un Mākslas skolu attīstības iespējām, ir īpaši svarīga. Ozolnieku Sporta skolas vadību ir uzņēmies Ozolnieku Sporta centra direktors Kārlis Kalniņš. Trenēties savām spējām atbilstošā sporta veidā ir aicināts ikviens novada jaunietis, sākot no 5 gadu vecuma. Jaunizveidotā Sporta skola novadniekiem ir nozīmīgs ieguvums, kas ļaus nodrošināt bērniem un jauniešiem kvalitatīvu apmācības programmu sportā, radīs piemērotus apstākļus daudzveidīgām nodarbībām un sekmēs jaunu sporta veidu attīstību novadā.


Pēc Sporta skolas atklāšanas svētkiem arī bērni mājup devās ar pacilātām emocijām, tuvāk iepazinušies ar sporta veidu treneriem un iedvesmojušies no atraktīvo „Street Warrios” sportistu izcilā snieguma, Latvijas Universitātes karsējmeiteņu un BMX sportista Mārtiņa Plātera šova. Bērniem, treneru vadībā, bija iespēja arī pašiem aktīvi darboties- iesist bumbu vārtos, padot piespēles, izpildīt dažādus ar fizisko sagatavotību saistītus uzdevumus, par dalību aktivitātēs saņemot cukurvati.


Atklāšanas pasākumā audzēkņus, viņu vecākus un trenerus sveica Ozolnieku novada domes vadība, Latvijas Volejbola federācijas ģenerālsekretārs Edgars Zaiženijs, Latvijas Florbola savienības valdes priekšsēdētājs Ilvis Pētersons, Latvijas kanoe federācijas viceprezidents Aivars Rodčenko, kā arī citi novada skolu pārstāvji, kuri novēlēja bērniem, jauniešiem un viņu vecākiem spert izaugsmes soļus pretī savam nākotnes sporta veidam.

Sporta skolas atklāšanas pasākums uzlādēja un sniedza pozitīvas emocijas ne tikai pašiem bērniem, bet arī iesaistītajiem viesiem, treneriem un organizatoriem. Tas vēlreiz pierāda, ka svētku prieku mēs kopīgi radām paši.


Ozolnieku Sporta skola ir Ozolnieku novada dibināta un Izglītības, kultūras un sporta daļas pakļautībā esoša profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāde. Šobrīd skolā ir uzņemti jau 96 audzēkņi, bet uzņemšana turpināsies līdz 31. septembrim.