01.07.2021.

Šā gada 14.oktobrī Ozolnieku Sporta skolas izglītojamie, apvienojoties klubā FK „Jenoti”, piedalījās Latvijas čempionātā florbolā, U12 vecuma grupā, 2. sabraukumā Irlavā, kur bija jāaizvada trīs spēles – pret  „Irlava/Tukums”,  „Liepājas Kurši” un Ulbrokas FS „Masters” .

Pirmā spēle pret mājiniekiem „Irlava/Tukums” –  lai gan pēc turnīra tabulas potenciāli vājāks pretinieks- nedrīkstēja nenovērtēt pretinieku. Sākums, kā auksta duša – 0:2, tad “Jenoti” pamodās un nokārtoja spēles gala rezultātu – 9:2. Šajā spēlē debitēja arī FK „Jenoti” 2.vārtsargs- Emīls Reinis Rudzītis #99.

FK„Jenoti” rindās, pirmā spēle čempionātā Emīlam Akmenim #54, spēlē 3 vārti + 1 piespēle un spēlēs vērtīgākā spēlētāja statuss. Komandas līderim (Venevics #17) 4+ 3.

Otrā spēlē pret ļoti spēcīgajiem – „Liepājas Kurši”. Ļoti saspringtā spēlē rezultāts tika atklāts tikai pirmā perioda pašā izskaņā un ilgi bija ļoti līdzīgs. Tikai pašās spēles beigās izdevās salauzt “sīkstos kuršus”. Rezultātā – ļoti disciplinētā spēlē, kur tikai pieļauta tikai viena kļūda, tablo vēstīja -4:1. Ļoti skaista, svarīga, turpmākai izaugsmei un ticībai sev nozīmīga uzvara. Labākais – Vīksna #17. Pēc spēles, sarunā, pārsteigumu neslēpa arī „Liepājas Kurši” treneris: „Kas jūs tādi? No kurienes jūs vispār esat? Pirmo gadu čempionātā?”

Trešā spēle pret turnīra tabulas līderiem – FS „Masters”. Rezultātā pasmags zaudējums, bet ar mazāku rezultāta starpību nekā konkurentiem. Pieredzei! Labākais – Lagzdiņš #10. 

Liels gandarījums par paveikto, kas atspoguļojas arī turnīra tabulā, ceturtā vieta – uzreiz aiz līderiem.

(http://www.floorball.lv/lv/2018/jaunatne/zu12/tabula#tabula1)

 

Nākamais sabraukums jau 28.oktobrī, Baložos. Kur jātiekas ar turnīra tabulas tiešajiem konkurentiem– „Rīgas Lauvas” un FBK „Baloži”.

Nāc, skaties un atbalsti!