01.07.2021.

​Atbilstoši 2016. gada 6. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 594 “Sportistu un bērnu ar paaugstinātu fizisko slodzi veselības aprūpes un medicīniskās uzraudzības kārtība” Ozolnieku Sporta skolas izglītojamie uzsākuši valsts apmaksātas padziļinātās profilaktiskās medicīniskās veselības pārbaudes Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā. Pārbaudes tiks veiktas laika posmā no 05.03.-19.03.2019. Sportistiem līdzi uz pārbaudēm dosies viņu treneri.

Valsts apmaksāta medicīniskā pārbaude tiek nodrošināta sportistiem no 10 gadu vecuma līdz 17 gadu (ieskaitot) vecumam (izņemot sporta veidus, kas nav saistīti ar fizisku slodzi un sportaveidus ar zemas intensitātes fizisko slodzi ).

Sportistiem tiek veikti sekojoši izmeklējumi:

·        Pilna asins aina bez EGĀ un urīna analīze

·        Fizisko un funkcionālo spēju noteikšana pēc EUROFIT metodes

·        Redzes pārbaude

·        Fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfijas 12 novadījumu pierakstu pirms un pēc nedozētas slodzes

·        Sporta ārsta konsultācija