01.07.2021.

           2019. gada 9. novembrī norisinājās Ozolnieku Sporta skolas telpu futbola čempionāts 2010. gadu dzimušiem. Turnīra piedalījās piecas komandas – no Ozolnieku Sporta skolas divas komandas, no Jelgavas BJSS divas komandas un komanda no AFA Olaine. No sākuma tika izspēlēts apļa turnīrs. Komanda, kas ieņēma trešu un ceturto vietu, spēlēja mazo finālu par trešu vietu. Par bronzas medaļām cīnījās Jelgavas BJSS-2 un AFA Olaine, pamatlaiks beidzas neizšķirti ar rezultātu 2-2 un vajadzēja sist sešu metru soda sitienus. Ar rezultātu 4-3 bija pāraki  AFA Olaines futbolisti un izcīnīja trešo vietu. Par pirmo vietu spēlēja Ozolnieku Sporta skolas pirmā komanda un Jelgavas BJSS pirmā komanda. Spraigā ciņā ar rezultātu 2-1 uzvaru svinēja Ozolnieku Sporta skolas komanda.  

Aicinām atbalstīt jau nākamajās spēlēs mūsu jaunos futbolistu Ozolnieku Sporta skolā 30. novembrī plkst. 10.00

Treneris Rimants Štopis