08.03.2023.

Ozolnieku Sporta skolas sporta zālē 26.februārī tika aizvadīts  badmitnona turnīrs, kurā piedalījās 64 spēlētāji. Sacensībās notika trijās meistarības grupās – iesācējiem, amatieriem un meistariem.

Iesācēju puišu grupā 1.vietu izcīnīja jelgavnieks Matīss Grava, otrajā un trešajā vietā atstājot ukraiņus Artem Laktionov un Artem Jepik. Iesācēju meiteņu grupā viss pjedestāls liepājniekiem – Madara Vītola, Paula Mežale, Andželina Vinklere.

A grupā vīriešu vienspēlēs 1.vietu izcīnīja Pauls Eliass Rozenvalds, 2. vietā Ainārs Zanders no Ozolniekiem, trešais Jānis Bluķis no Auces.

C grupā vīriešu vienspēlēs 1.vietā Salvis Lozda no Rīgas, 2.vietā Jānis Krastiņš no Ogres, trešo vietu, neizspēlējot bronzas finālu, dalīja Kārlis Ērglis no Rīgas un Māris Avotiņš no Teteles.

Sieviešu vienspēlēs bija tikai viena grupa, kurā uzvarēja Agnese Logoša, 2.vietā Linda Kļava no Rīgas, bet trešā Una Tiliba no Ozolniekiem.

Arī sieviešu dubultspēlēs bija tikai viena grupa, kurā pārliecinoši uzvarēja Elza Jaunslaviete & Vanesa Varnovska, otrās Ieva Ivbule un Linda Kļava, trešās Diāna Čaika un Madara Vītola.

Vīriešu dubultspēlēs A grupā pirmo vietu izcīnīja pāris no Penkules – Jānis Bluķis & Linards Klemiato, otrie bija Ozolniekos dzīvojošie ķīnieši Yuzian Zhen & Yan Zheng, trešie Olafs Krūzmētra & Ainārs Zanders no Ozolniekiem.

Vīriešu dubultspēlēs C grupā pirmajā vietā liepājnieki Arnolds Tiļļa & Nils Vītoliņš, otrajā vietā Kārlis Ērglis & Kristians Rozenvalds, trešajā vietā Lauris Bahs & Salvis Lozda.

Jauktajās dubultpēlēs A grupā pirmo vietu izcīnīja  Romāns Logošs & Agnese Logoša, otrā vietā  Pauls Eliass Rozenvalds & Baiba Lulle, bet trešajā vietā Olafs Krūzmētra & Evelīna Miltoviča.

Jauktajās dubultspēlēs C grupā pirmie liepājnieki Arnolds Tiļļa & Madara Vītola, arī otrā vietā liepājnieki Nils Vītoliņš & Diāna Čaika, trešo vietu izcīnīja vīrs un sieva no Emburgas – Andris Valters & Evija Valtere.