23.01.2023.

16.janvārī notika  Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U12 vecuma grupai. Ozolnieku Sporta skolu pārstāvēja 14 izglītojamie, kuri piedalījās 30 m distancē. Labākais rezultāts Rēzijai Annai Jasevičai un Stefanam Rozentālam.

19.janvārī – florbola mājas spēle U12 grupai, kur ar rezultātu  15:04 tika uzvarēta Babīte SK komanda. Labākie spēlētāji  – Tomass Vucēns  un Markuss Latkovskis

20.janvārī – florbola mājas spēle 1.līgas komandai, kur gan nācās piekāpties SK Slampe/Zevid komandai ar rezultātu 11:13. Labākais spēlētājs-  Artis Leinišs.  Rezultatīvākais spēlētājs –  Ainārs Kalniņš.

22.janvārī – vieglatlētiem LVS X SPORTLAND KAUSS 2.POSMS. Ozolnieku Sporta skolu pārstāvēja 10 sportistes, kuras piedalījās 60m distancē. Labākais rezultāts Dārtai Liepniecei.

22.janvārī – futbolistiem  LFF Zemgales futbola centra sacensības 2013.gada dzimušajiem.

Galerija