15.08.2023.

Pasākuma norises vieta un laiks:

Sacensības notiks 2023. gada 8. septembrī

• 17:00 pulcēšanās un reģistrācija Ozolnieku Sporta skolas stadionā
  • 17:30 starts
  • 19:30 finišs (neatkarīgi no paveikto uzdevumu daudzuma)
  • 19:30 kopīga pulcēšanās pie ugunskura
  • 20:00 komandu uzvarētāju apbalvošana

Pasākumu dalībnieki :

• Ozolnieku Sporta skolas treneriem, izglītojamajiem un viņu ģimenēm.
  • Komandā no 3 līdz 5 cilvēkiem .
  • Pieteikšanās līdz 6.septembrim nosūtot pieteikuma anketu sava sporta veida trenerim vai uz e-pastu sportaskola@jelgavasnovads.lv .

Pasākuma noteikumi un kārtība:

• Orientēšanās piedzīvojumu pasākums ir sacensības, kur komandas pārvietojas apvidū un noteiktā laika periodā brīvi izvēlētā secībā apmeklē apvidū izvietotus kontrolpunktus, kuros visa komanda kopīgi veic kādu no organizatoru dotajiem uzdevumiem.
  • Katrai komandai pirms starta tiek izsniegts karšu komplekts un SPORTIdent elektroniskais čips ar kuru būs nepieciešams atzīmēties kontrolpunktos.
  • Komandas startē ar kopējo startu un brīvi izvēlētā secībā apmeklē kontrolpunktus.
  • Pēc uzdevuma izpildes kontrolpunktā tiesnesis dos atzīmēties kontrolpunkta stacijā vai arī pašiem dalībniekiem būs nepieciešams atzīmēties kontrolpunktu stacijās ar SPORTIdent elektronisko čipu.
  • Kopējais distances garums, apmeklējot visus kontrolpunktus, apmēram 5km.
  • Distances laikā komandas dalībniekiem jāpārvietojas kopā.
  • Komandas laiks finišā tiek fiksēts pēc atzīmes finiša kontrolpunktā.
  • Pēc atzīmes finiša kontrolpunkta jādodas uz SPORTIdent kartes nolasīšanu pie finiša tiesnešiem.
  • Komandas rezultātu veido SportIdent kartē reģistrēto kontolpunktu iegūto punktu summa.
  • Ja kādai no komandām ir vienāds punktu skaits, uzvar tā komanda, kas konkrēto punktu summu savākusi īsākā laikā.
  • Dalībnieku pienākums ir ievērot godīgas spēles („Fair play”) principus gan distances veikšanā, gan ekipējuma un citu neatļautu palīglīdzekļu izmantošanā.
  • Dalībnieku pienākums ir ievērot Latvijas Republikas ceļu satiksmes noteikumus.

Pieteikuma veidlapa