01.07.2021.

         Piektdien 22. novembrī uz Talsu novada Sporta skolas atklātajām sacensībām vieglatlētikā U-12 grupai bija devušies pieci Ozolnieku Sporta skolas jaunie vieglatlēti. Sacensības pulcēja kuplu skaitu 2008.-2009. gadā dzimušos zēnus un meitenes no dažādām Latvijas vietām – Tukuma, Mārupes, Ķekavas, Talsiem, Vecumniekiem, Saldus Kandavas. No Ozolnieku Sporta skolas uz sacensībām devās – Roberts Vairogs, Dārta Liepniece, Sofija Solomeviča, Alise Vācere un Kitija Bule. Kopā ar izglītojamajiem devās treneris Kārlis Trankalis. Sportisti varēja izvēlēties startēt divās no četrām piedāvātajām vieglatlētikas disciplīnām – 60 m, tāllēkšana, augstlēkšana (bez naglenēm), 1kg (meitenes)  un 1 kg (zēni) pildbumbas mešana uz priekšu. Mūsu sportisti izvēlējās skriet 60m un otra disciplīna bija pilnbumbas mešana un tāllēkšana. Ar labāko rezultātu pilnbumbas mešanā 13,68 m pirmo vietu izcīnīja Roberts Vairogs. Apsveicam mūsu sportistu ar izcīnīto uzvaru! Sportistiem arī atzīstami labi rezultāti skriešanas disciplīnā! Sportisti no Talsiem devās mājā ar pilnu pieredzes bagāžu!

Treneris Kārlis Trankalis