01.07.2021.

Nodarbības vada biedrība “KSMR Fitness” treneri un tās notiek gan Ozolnieku vidusskolas sporta zālē Jelgavas ielā 35, gan arī Ozolnieku Sporta skolas sporta zālē Stadiona ielā 5. Pirmajā nedēļā nodarbības apmeklējuši jau astoņdesmit sportot gribētāji dažādās vecuma grupās. Pirmie treniņi, galvenokārt, bija kā “iepazīšanās”, lai bērni/jaunieši saprastu, ko no viņiem sagaida trenere, gan arī trenere uzzinātu kāda fiziskā sagatavotība šobrīd ir bērniem. Izvērtējot notikušos treniņus, tiks veiktas korekcijas nodarbību grafikā, lai tie būtu efektīvāki un noderīgāki konkrētām vecuma posmam. Neskaidrību gadījumā, lūdzam rakstīt e-pastu: sportaskola@ozolnieki.lv.

Trenere Līga Ērkšķe:

“Jau kopš bērnības mana dzīve ir ap un par sportu. Skolas un studiju laikā apmeklēju dažādus sporta treniņus sākot ar vieglatlētiku, cīņām, jāšanas sportu un beidzot ar ekstrēmajiem sporta veidiem. Šobrīd mans hobijs ir skvošs un sporta burāšana. Pusaudžu gados kopā ar savu treneri jau pati sāku trenēt jaunos sportistus. Lai vairāk izprastu, kā darbojas cilvēka ķermenis, nolēmu iestāties Latvijas Sporta un pedagoģijas akadēmijā un ieguvu profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē ar kvalifikāciju fiziskās sagatavotības trenere un sporta skolotāja. 

Par treneri strādāju jau 15 gadus.Tā kā esmu apguvusi dažādus sporta veidus, mana daudzveidīgā sporta pieredze ļauj man labāk izprast katra sportista izvirzītos mērķus. Izvēlos strādāt ar bērniem un jauniešiem, jo man rūp, ka mūsdienās jauniešu mazkustīgums kļūst arvien izplatītāks. Uzskatu, ka ir ļoti svarīgi bērniem un jauniešiem ierādīt un izstāstīt, kā pareizi izpildīt vingrinājumus, kā attīstīt fiziskās īpašības,kā fiziskās aktivitātes var pozitīvi ietekmēt katra cilvēciņa dzīves ritmu un kā izvairīties no traumām, jau nodarbojoties ar kādu no sporta veidiem.”

Lūgums sekot līdzi izmaiņām nodarbību grafikā Ozolnieku Sporta skolas mājas lapā: www.ozolniekusportaskola.lv