01.07.2021.

15.februārī norisinājās Atklātais “RTKK 2020 ” karatē turnīrs, Rīgas Hanzas vidusskolā. Sacensībās dalībnieku skaits – 370 sportisti. Sportisti cīnījās par medaļām sekojošas KARATĒ disciplīnās: KUMITE, KATA, SUMO, FANTOM KUMITE.
Šoreiz no Ozolnieku Sporta skolas, sacensībās startēja 5 karatisti, aizpildot 10 dažādas karatē kategorijas, no kuram 8-ņās izcīnīja godalgotas vietas:
Ņikita Andiņš – 1.vieta KUMITE, 2.vieta KATA
Jeļizaveta Kuļbačnaja – 1.vieta KATA, 3.vieta KUMITE
Rostislavs Gorbunovs – 1.vieta SUMO, 3.vieta KATA
Martins Kolkovs – 3.vieta SUMO
Radions Seļjanins – 2.vieta KUMITE


Šoreiz rezultatīvākais karatists no Ozolnieku komandas bija Ņikita Andiņš, izcīnot 1 un 2 vietu. Kopējais komandas rezultāts ir ļoti labs, visi sportisti bija augsti motivēti un gatavi cīnīties par labu rezultātu.


Paldies bērnu vecākiem par atbalstu un uzticību !


Karatē treneris Sergejs Fomenko.