01.07.2021.

9.11 devāmies sabraukumā uz Irlavu, lai U13 OSS FK Jenoti aizvadītu spēles pret mājiniekiem Irlavu un Stalbes Pārgauju. Zinājām, ka spēles būs sīkstas, jo abas komandas spēlē ātru un agresīvu florbolu. Dienu sākām ar spēli pret Irlavas florbolistiem. Bijām gatavi spēlei gan taktiski, gan fiziski, zinājām kā taktiski spēlē šī komanda un neļāvām spēlēt Irlavai tā kā viņi raduši, kas lieliski izdevās un pirmo spēles periodu izvirzījāmies vadībā ar 2:0. Spēles otrais periods iesākās ar līdzvērtīgu cīņu, Irlavas florbolisti sāka spēlēt krietni agresīvāk, lai lauztu spēles gaitu, kas viņiem arī izdevās panākot 2:1 otrā perioda sākumā. Bet jau nākamo trīs minūšu laikā ātri divi vārtu guvumi un jau 4:1. Trešajā periodā spējām gūt arī 5 vārtus un jau 5:1, un pretinieki vairs neticēja, ka spēj kaut ko mainīt šajā spēlē un ar labu aizsardzību un teicamu vārtsarga spēli nosargājam savus vārtus un izcīnām vērtīgu uzvaru.

Dienas otrajā spēlē pretim stājās Stalbes Pārgauja, kas ļoti uzskatāmi demonstrēja kādu florbolu viņi piedāvās pret mums. Ļoti cieši un zemu pie saviem vārtiem piespiedās Stalbes florbolisti un tiekot pie bumbiņas ļoti ātri skrēja pretuzbrukumos, lai arī pirmie izvirzījāmies vadībā,tad tieši ar ātru pretuzbrukumu pretinieki ātri panāca 1:1. Kļūdas piespēlēs atļauties nevarējām, ļoti precīzi un droši bija jāspēlē aizsargiem. Rezultāts nemainījās līdz otrā perioda pašam sākumam, kad izdevās gūt divus vārtus un panākt 3:1. Lai arī pretinieki bija iedzinējos, viņi spēlēs taktiku nemainīja,kas likās mulsinoši, tiklīdz bumbiņa bija mūsu spēlētājiem jau visi Stalbes spēlētāji bija pie saviem vārtiem, tas ļāva mums nesteidzīgi iesākt uzbrukumus un lēnām pieņemt lēmumus, kas veiksmīgi arī izdevās noslēdzot otro periodu ar rezultātu 4:1.

Trešā perioda sākumā zaudējām vārtus, kad ar individuālo meistarību pretinieku uzbrucējs apspēlēja divus aizsargus un izrāvās viens pret vārtsargu un realizēja šo momentu 4:2. Bet ar ļoti ātru atbildi, pēc nepilnām 2 minūtēm, atgūstam trīs vārtu pārsvaru un noslēdzam spēli ar 5:2 rezultātu.