01.07.2021.

Šī gada 6.oktobrī OSS/FK Jenoti U-13 devās šīs sezonas pirmajā sabraukumā un Inčukalnu. Spēles tika aizvadītas pret Burtnieku novadu/Mazsalaca un pret vietējo Inčkalnu.

Pirmajā spēlē pret Burtnieku novadu/Mazsalaca ļoti miegains spēles sākums un daudz paviršības piespēlēs, bet pretinieks jau no spēles sākuma iesēdās dziļā aizsardzībā un domāja tikai par pretuzbrukumiem. Tas ļāva mums lēnām nesteidzīgi veidot uzbrukumus un ar katru minūti spēlētāji jutās arvien drošāk. Kā izrādījās tad spēles lūzums notika spēles ceturtajā minūtē, kad pēc bīstamiem uzbrukumiem pretiniekiem nācās pārkāpt noteikumus un ļaut mums spēlēt vairākumā. Jau pēc 5 sekundēm realizēts vairākums un maisam gals bija vaļā. Uzbrukumi viens pēc otra ar atkārtotiem metieniem un pretinieku apjukums ļāva pirmajā periods izvirzīties vadībā ar 3:0. Pārtraukumā vēl vairāk sakārtojot savu spēli uzbrukumā un aizsardzībā uzvaram spēli ar rezultātu 11:1. Vienīgie vārti zaudēti pēc neveiksmīga rikošeta.

               Otrajā spēlē gaidījām grūtu spēli, jo pretinieku sastāvā pagājušās sezonas rezultatīvākais spēlētājs kurš pamanījās 20 spēlēs iekrāt 71 punktu. Bijām gatavi spēlēt zonas aizsardzību, lai nepieļautu bīstamus metienus pa mūsu vārtiem. Bet kā par brīnumu pretinieki jau no spēles sākuma nosēdās aizsardzībā un ļāva mums spēlēt ar bumbiņu skrienot tikai pretuzbrukumos. Teicami vārtus sargāja Inčukalna vārtsargs, kas turēja Inčukalnu ar cerībām uz labu reuzltātu, jo ik pa laikam izdevās arī tikt līdz mūsu vārtiem un apdraudēt mūsu vārtu drošību. Rezultāts tika atklāts 15 sekundes pirms pirmā perioda beigām, kad beidzot izdevās mums izvirzīties vadībā. Otro periodu izdevās uzvarēt ar rezultātu 2:1, kas kopumā uz doto brīdi deva mums nedrošu 3:1 pārsvaru.Pārtraukumā pirms pēdējā perioda komanda tika noskaņota kratīgai cīņai par katru centimetru. Trešajā periodā saplosījām Inčuklana aizsardzību un vārtsargs nebija vairs glābējs. 6 bez atbildes vārti un gala rezultāts 9:1! Metienu attiecība 55 pret 20.

               Dienas plāns tika izpildīts un mājās devāmies ar sešiem punktiem tabulā.

Treneris Edgars Janovičs