07.03.2022.

Šī svētdiena, 6. marts,  bija lielā diena arī mūsu U9 florbola komandai!
“Gandrīz visiem spēlētājiem, arī man kā trenerim, šis bija pirmais sabraukums Latvijas čempionātā, tāpēc bija jūtams neliels uztraukums par šo dienu. Zināju, ka līdzi paņemti visi centīgākie un labākie, neskaitot tos kas mājās palikuši veselības dēļ, tāpēc biju priecīgs, ka varēsim  šo sabraukumu izmanot kā labu treniņu.
Pirmajā spēlē pret “Talsu NNS/Krauzers U9” gāja grūti. Spējām gūt vārtus un nospēlēt diezgan līdzīgi, bet otrajā spēles daļā pretinieks parādīja savu pārākumu un bez problēmām tika gala ar mūsu aizsardzību.
Otrā spēle, uzreiz pēc pirmās, pret Liepājas komandu “Kurši U9”. Pārtraukumā atgādināju kāds ir aizsardzības uzdevums, bērni bija jau nedaudz mierīgāki un gatavi uzvarēt. Tas arī izdevās! Godīgi sakot negaidīju uzvaru šajā sabraukumā, bet zēniem to izdevās izcīnīt. Aizsardzība bija daudz labāka kā pirmajā spēlē un tika pieļautas mazāk kļūdas uzbrukumā.
Pēc pirmajām divām spēlēm neliela atpūta un tad jāspēlē pret otru Liepājas komandu un vēlreiz pret Talsu komandu. Galvenais uzdevums šeit bija aizsardzība un vēlreiz aizsardzība, kas arī ar katru spēlētāju nomaiņu kļuva labāka, taču ar to nepietika, lai uzvarētu kādu no šīm komandām.
Kopumā sabraukums aizvadīts labi un bērni mājās brauca priecīgi par pirmo uzvaru. Nevaram sagaidīt nākamos treniņus un sacensības!
Paldies vecākiem, kuri bija mērojuši tālo ceļu uz Liepāju, lai atbalstītu savus bērnus un komandu!”
Par spēli raksta florbola treneris T.T.Murņikovs