01.07.2021.

Kopsavilkums par Latvijas 25.Čempionāta U-12 sabraukumu Baložos, kas norisinājās 2019. gada 7. aprīlī.

           Šajā sabraukuma Ozolnieku Sporta skolas komandai FK Jenoti bija paredzētas divas spēles. Ieskatoties turnīra tabulā bija skaidrs, ka šajā sabraukumā abas spēles ir ļoti nozīmīgas sadalot vietas pirmajā trijniekā.

           Uzdoto brīdi:

1.     Vieta         FK Jenoti – 21.punkts /atlikušas 3 spēles.

2.     Vieta         FBK Baloži – 20.punkti/ atlikušas 3 spēles.

3.     Vieta         Inčukals/Coyote – 19.punkti/atlikušas 2 spēles.

Dienas pirmo spēli aizvadījāmpret FBK Riga Rockets. Puišiem bija jūtams neliels pirms spēles drudzis,apzinoties ko dod katra izcīnītā uzvara atlikušajās spēlēs.

Spēli iesākām pārliecinoši un jau otrajā spēles minūtē atklājām spēles rezultātu. Pēc pirmā spēles perioda esam komfortablā 3:0 vadībā, bet FBK Riga Rockets uzbruka pietiekoši bīstami un arī trīs vārtu pārsvars šādā spēlē neko vēl nenozīmēja.Izpildot spēles plānu, un spēlējot ļoti cieši aizsardzībā, spēles otrajā periodā nedevām nekādas iespējas pretiniekiem un paši realizējām savas iespējas. Pēc otrā spēles perioda rezultāts 7:0.

Trešajās spēles periodā FK Jenotu vārtos stājas komandas jaunpienācējs Emīls Reinis Rudzītis, nomainot stabilu sniegumu demonstrējošo Rihardu Tambergu. Emīls darbojās lieliski un kapitulēja divas minūtes pirms mača beigām, bet tas neliedza komandai izcīnīt graujošu uzvaru pār FBK Riga Roockets ar 15:1!

Dienas otrajā spēlē pretī stājāmies mājiniekiem FBK Baložiem, kuri tabulā atrodas tieši blakām un arī pretendē uz U-12 B grupas zeltu. Jāpiemin, ka šī ir sezonas otrā tikšanās reize, un pirmajā tikšanās reizē atzinām pretinieku pārākumu zaudējot 2:7. Šis zaudējums notika 2018. gada 28. oktobrī, bet vēl nav aizmirsts, jo tas liedza cīnīties par tikšanu A grupā. Komanda šai spēlei tika gatavota ļoti nopietni, izvērtējot visas pieļautās kļūdas pirmajā tikšanās reizē. Uzvarot šajā spēlē apzinājāmies, ka tiek izšķirts B grupas zelts.

Abas komandas iesāka ļoti apņēmīgi, ar asu spēli un skaidrs bija, ka neviens te nevienam neko nedos tāpat vien. Abu komandu līdzjutēju skaļais atbalsts apgrūtināja komunikāciju ar laukuma spēlētājiem. Bet apstākļi visiem bija vienādi. Pēc pirmā perioda atrodoties 2:1 vadībā komanda neslīka nekāda eiforijā, jo bija jāturpina spēles plāns samazinot kļūdu skaitu.

Otrais periods izrādījās veiksmīgs. Divu minūšu laikā guvām trīs vārtus, kas ļāva atrasties vadībā pēc otrā perioda ar 5:2. Trešajā periodā emocijas ņēma virsroku un pretinieku komanda “sabruka”, ļaujot mums izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 9:3.

Demonstrējot arvien labāku sniegumu katrā spēlē esam izcīnījuši 10 uzvaras pēc kārtas. Un godam priekšlaicīgi esam nodrošinājuši izcīnītas zelta medaļas U-12 B grupā.Jāpiemin, ka pēdējais sabraukums un apbalvošana notiks 28. aprīlī Spuņciemā,kur aizvadīsim pēdējo spēli pret FK Sigulda.

Florbola treneris Edgars Janovičs