01.07.2021.

Turpinās veselību veicinošas lekcijas iedzīvotājiem tiešsaistē, nākamā 24. martā plkst. 19.00 ar Veselības treneri, biohakeru un Rūdīšanās skolas dibinātāju Māri Žundi.

Tiešsaistes lekcijā tiks apskatītas šādas tēmas:

– Rūdīšanās pamati un pieredze;
– Termoregulācijas procesi ķermenī un kontrastu nozīme;
– Ķermeņa un prāta adaptācijas process.

Lai pieteiktos lekcijai nepieciešams aizpildīt anketu: https://form.jotform.com/karlistrankalis/information-request-form
Uz anketā norādīto e-pasta adresi līdz 24. martam plkst. 16.00 tiks nosūtīta informācija ar piekļuvi ZOOM tiešsaistei, kā arī diviem reģistrētajiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties Māra Žundes veidotajā izaicinājumā. Sīkāk par izaicinājumu lasi šeit: https://uzdrosinies.lv/izaicinajums/

Informējam, ka tiešsaistes lekcijas norisināsies ZOOM platformā, tādēļ aicinām pieslēgties plkst. 18.55. Lekcijās var piedalīties ikviens, kurš grib uzsākt vai turpināt veselīgu un fiziskām aktivitātēm piepildītu dzīvesveidu.

Pasākums tiek īstenots Projekta „ Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Ozolnieku novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/066) ietvaros.

Māris Žunda ir sācis savu ceļu, piedzīvojot diskomfortu dažādos apstākļos aukstumā un karstumā. Māris ir slavenā Ledus cilvēka, pasaules rekordista Vima Hofa metodes treneris. Viņš izveidoja un vada Rūdīšanās skolu, kur sistemātiski māca un izglīto cilvēkus, lai šīs zināšanas varētu integrēt ikdienā – mājās, ģimenē, darbā. Māris ir ilgus gadus darbojies informāciju tehnoloģiju jomā un ir profesionāls izaugsmes treneris – koučs un veselības veicināšanas treneris, kas vēlas efektīvi, vienkārši un, galvenais, mūsdienīgi integrēt zināšanas dzīvē.